Příspěvky uživatele - 102.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder, 15.6.2008
Zdravím!!! Ten motor som kúpil od bratranca, ten ho kúpil od nejakého chatára u nich, ale na jeho podmienky nevyhovoval, preto si zohnal Perkinsa a mne tento predal. Polad@azet.sk
TK, TZ, MT, Holder, 2.6.2008 Obsahuje fotku
Pekný deň Franto! Veľmi vám ďakujem za odpoveď, zaskočili ste ma s tým 2-radličákom.Ešte som z takým neoral, iba z 1-radličákom a ten utiahlo hravo.Mám aj 2-valec motor do TK, ale ten plánujem dávať do druhého TK čo mám.Toto červené, chcem zachovať... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 19.5.2008 Obsahuje fotku
Dobrý deň! Som zo Slovenska, mám dva malotraktory TK-14,kúpil som ich bez príslušenstva, ktoré postupne zoháňam.Zaujalo ma toto forum, viem že máte skúsenosti v tejto oblasti, preto by som vás chcel poprosiť o pomoc.Dlhšie zoháňam 2-radličný pluh za... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika