Příspěvky uživatele - 255.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plody předčasně opadávají, 2.6.2008
Možná hodně zalévat - nemá sucho?
Josta nekvete neplodí, 1.6.2008
nechce být sama, přidat další jinou odrůdu.
Muchovník, 1.6.2008
Lépe slunce a vlhko!
Hořec, 30.5.2008
Hořců je asi 800 druhů a mají různé nároky. V celku je možno říci, že milují slunce a příjemně navlhou půdu. Vysušená půda, a to i hlinitá má na hořce špatný vliv - vytvoří se mnoho nových výhonků, ale nekvetou. Doporučuje se je večer přestříknout... celý příspěvek >
Kejklířka - může být pouze ve stínu?, 30.5.2008
Jo ještě celý den na ni svítí sluníčko.
Kejklířka - může být pouze ve stínu?, 30.5.2008
Mám ji v bažině u jezírka. Sama se vysemeňuje a se zálivkou není žádná práce.
snížení ph v jezírku, 25.5.2008
Někde jsem četla, že tam vedle rašeliny má být i ječná sláma - nevím.
realizace skalky a jezírka, 24.5.2008
Naše skalka s jezírkem je hodně stará, víc než 20 let. Není moc velká a v době vzniku se skoro nic nedostalo, dělala se postupně. Tobě bych radila prohlédnout si hotové věci, na netu je jich spoustu, abys měla aspoň trochu přehled o tom, co vlastně... celý příspěvek >
snížení ph v jezírku, 23.5.2008
Mám nepříliš velké jezírko, kyselost řeším tak, že dám trochu rašeliny do netkané textilie, zavážu a vložím do vody přímo do jezírka. Mám tam hodně rostlin, ryby ne.
Kosatec - má jméno?, 23.5.2008
Já stříhám do A v případě přesazování a potom těsně před zimou, mám pocit, že listy tak nezahnívají. Je to ale můj pocit, ničím nepodložený.
Angínovník čínský, 22.5.2008
V létě kvete podobným oranžovým květem jako montbrecie.
Inspirace k minijezírku, 22.5.2008
Mini doutníček se nazývá TYPHA MINIMA
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 22.5.2008
Ta diskuze je opravdu pánská. Tak teď jednoduchý ženský názor: svoje kosatce mám asi od r. 1975, teď už na třetí zahradě. Vyryji na konci července, šikmo sestřihnu listí asi na 1/4 výšky a ihned zasadím na nové místo - nebo i tam, kde byly, když už... celý příspěvek >
okousané kosatce, 22.5.2008
a nemohou to být slimáci?  U narcisů mě to zaráží, těch se u mě hryzci ani myši nedotkou, jsou pro ně jedovaté, vždyť i narcisová voda ve váze jiným kytkám škodí.Tulipán, kromě Tardy, nemám už ani jeden, těm těm myším potvorám chutná.Slimáci... celý příspěvek >
Liatris - shorakvět, 22.5.2008
Koupila jsem letos na jaře shorakvět v Lidlu. Přiiznám, že mě zlákala nízká cena. Sázela jsem jej asi před měsícem, dosud po něm není ani stopy, přitom starý můj přesazovaný je už dávno venku. Má někdo zkušenost s tím koupeným z Lidlu?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika