Příspěvky uživatele - 242.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Soumrak zahrádkaření?, 23.3.2009
Vyrostla jsem v paneláku. Útulnou zahradu s plaňkovým plotem měl můj děda. Taky králíky. To pnutí, že mám jen lodžii! Všechno bylo u mě v paneláku zelené, sázela jsem náletové stromky z okolí kolem domu... Konečně s vidinou malebného důchodu bydlíme... celý příspěvek >
Vhodne trvalky do kvetinaca, 23.3.2009
Veroniko, napište, do jakého prostředí si chcete kytky pořídit (světlo-šero, vlhko-sucho, na okno-někam dál do místnosti, atd.). Napadla mě kalanchoe (modřiny však nemám), ale i ta chce své...
kliešte u nás, 14.3.2009
Je sice teprve březen, ale jak to vlákno čtu celé znovu, ptám se: budou v srpnu klíšťata v lesích pod Churáňovem? Mám se bát a kupovat repelenty? Kdo poradí? Díky, H.
Cestičky z bobrovek?, 14.3.2009
No, já jsem chtěla využít naleziště polámaných tašek v koutě naší zahrady podobně, leč primitivně. Vysbírala jsem ty nejlepší kousky a naplocho je nakladla na bahnitou pěšinku. Teď je pracně dloubám ven, pěšina zarostla travou. Co jedině můžu... celý příspěvek >
listnaty okrasny strom, 9.3.2009
Mišpule obecná, hloh jednosemenný, jabloň nachová, kdouloň obecná.
Co nasadit do truhlíků na které nesvítí slunce?, 8.3.2009
Myslím, že s hlíznatými begoniemi a bouloněmi (achimenes) chybu neuděláte.
Živý plot, aby slepice neprolezla?, 7.3.2009
No, asi šípky a maliní. Páč kolo ostnatého drátu u nás asi neobrazí.
Pampelišky, jetel, houby, 5.3.2009
To zkusím taky. Jen- není náhodou ten stonek hořký? Si tak matně vzpomínám,... když jsme na ně troubili,... že mi ta šťáva nechutnala.
Neznámá, 28.2.2009
Připomíná mi vilec-cobaea, ale v literatuře se uvádí jen fialové nebo nažloutle zelené květy.
Co je to za škůdce?, 28.2.2009
Chemické postřiky z pole a sadu? Příliš mnoho slunce v létě? Cizí zlá vůle asi ne. Víc mě nenapadá.
jakou popínavku vybrat?, 28.2.2009
Bohužel, Romano, nedokážu říci, kolik místa pod povrchem si naše rdesno-opletka nárokuje pro sebe, protože roste v celkem velké zahradě. Z jedné strany je omezeno zídkou s plůtkem, přes který převisá, v opačném směru je tráva a stromy. Nevšimla jsem... celý příspěvek >
Jaké cibulnaté vydrží v květináčích?, 26.2.2009 Obsahuje fotku
Díky za povzbuzení, začínám šetřit kapesné... a kytka pro vás, Lído.
Stálezelená mrazuvzdorná popínavá rostlina, 24.2.2009 Obsahuje fotku
Pokus o foto-lonicera henryi v zimě (nic moc, ale je to zelený). Je na stanovišti asi 3 roky, původně malá sazenice z místního zahradnictví, které si od zasazení nevšímám, nehnojím. Jen vplétám...
Jaké cibulnaté vydrží v květináčích?, 22.2.2009
Prosím, kdo také máte rádi květiny s cibulemi a hlízami, napište, které byste pěstovali v nádobách na zahradě. Myslím ty, které nepřezimují v zemi a musí se na podzim vyrývat. Můj sen je mít tolik takových květin, aby pokryly celou sezónu a mohly žít... celý příspěvek >
Frézie, 22.2.2009
Moc děkuju za kladnou odpověď. Přesně to jsem potřebovala-slyšet, že něco jde. Když se tak zachází se zmijovcem, půjde to i s jinými. Hurá! H.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika