Příspěvky uživatele - 120.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila Stihl 211, 11.10.2008
Zdenku a nestartuješ náhodou už zahřátou pilu se zapnutým sytičem?Když dojde benzín tak to chvilku trvá než se zaplní pal. soustava a je potřeba startovat o trochu déle. (pokud není primer)          A... celý příspěvek >
Výběr motorové pily, 7.10.2008
Jestli Vás ve výběru neomezují peníze, tak berte stihl MS361.
Zahrada v kopci, 5.10.2008
Zadejte do googlu heslo motokolo a určitě tam nějakou inspiraci najdete.
Jak zprovoznik úplně nový dvoutakt?, 5.10.2008
A není přece jenom trošku rozdíl mezi motorem křovinořezu a motorem motorky?
Výběr pily Husquarna 353, Stihl MS 310, Dolmar PS5000, 4.10.2008
Pro 210.193 . Buď máte zkreslenou představu o pěkné kupě dřeva a nebo jste zapoměl připsat nulu  Jinak PS 5000 je dobrá volba.(ten desing se dolmaru povedl)
Pila Stihl 211, 28.9.2008
Možná kdyby jste zkusil silnější, tak by jste mluvil jinak.
Pila Stihl 211, 27.9.2008
To byla rekce na 98.208 a jeho přirovnání k motorce. S Vámi pane Radek souhlasím.
Pila Stihl 211, 27.9.2008
Rozhodně nesouhlasím s tím že by měl člověk měl začínat u nějaké slabší hoby pilky. Pila by se podle mě měla kupovat podle toho co s ní mám v plánu dělat. Hoby ta je vhodná např. pro chataře který potřebuje o výkendu zatopit v krbu, nebo ořezat pár... celý příspěvek >
Dolmar, Jonsered, Husqvarna... ne Oleo Mac, 22.9.2008
Ten test je skrytá reklama na mountfield.Člověk který se rozhoduje o koupi pily a moc o tom neví, si po přečtení testu řekne, tak nejlepší je stihl, ale ta cena je moc druhé je nějaký echo a oleomac, echo co to je to neznám, za to olemac prodává... celý příspěvek >
Vhodný řetěz pro Husqvarnu 55, 21.9.2008
A nemusela by se vyměnit i řeťezka?
Snižování omezovacích zubů, 18.9.2008
No tak při takovém snižovaní omezováků bych si buď koupil protiprořezový oblek a pořádnou helmu se štítem, nebo uzavřel velkou úrazovou pojistku.
Doporučte strunu, která se nespéká, 14.9.2008
No já teda nejsem žádný vědátor, ale když vezmu tepelnou vodivost struny, tak si myslím že to teplo musí vznikat přímo v místě kde se struna taví. Protože kdyby se teplo přenášelo od konce struny tak by ta struna tím teplem upadla dřív než by teplota... celý příspěvek >
Doporučte strunu, která se nespéká, 11.9.2008
Až doposud jsem si myslel že na sečení trávy stačí základní vzdělání
Doporučte strunu, která se nespéká, 8.9.2008
Já tomu teda moc nerozumím, ale jen mě napadlo jestli to nemůže být tím že používáte strunu tam kde by bylo lepší použít např. čtyřzub.
lehká pila, 30.8.2008
Dolmar 221TH je pila určená pro stromovou chirurgii a ne na kácení a už vůbec ne na odvětvování. Na tyto práce jsou určeny jiné pily.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika