Příspěvky uživatele - 113.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče - plíseň startuje, 27.6.2009
letošní červen je u nás v Č.Budějovicích víc než mokrej do teď napršelo už asi kolem 200 mm srážek (poslední přívalový déšť, bouřka i s kroupama byla asi před 3 hodinama).Rajčata pěstuji každý rok ve skleníku i venku.Některé roky mě plíseň neminula... celý příspěvek >
Dešťová voda, 26.10.2008
Dva roky mám dešťovou vodu ze střechy jako jediný přítok vody a vše je v pohodě.Rybka mi už neuhynule více jak rok žádná a ph je pořád kolem 7-8.
housenky na čínském zelí, 11.8.2008
mohl by někdo poradit jak zlikvidovat housenky na čínském zelí...
do čeho sázet rostliny do jezírek, 14.7.2008
prosím poraďte jak a do čeho sázet rostliny do jezírek, aby potom v jezírku nevznikala zelená mikroskopická řasa která nejde ničím odstranit a vždy se vytvoří znova když se začne z jara ohřívat voda.Díky za rady a odpovědi.
Kdo nebo co mi žere plovoucí rostliny, 8.7.2008
mě je totálně zlikvidovali Koi kapři, koukal jsem se na ně.Než jsem stačil plovoucí rostliny nějak oddělit od ryb tak bylo po nich.
rašelina funguje, 24.6.2008
pH mám 7-7,5 a už neklesá tak rašelinu zatím vyndavat z jezírka nebudu.Provzdušněnou vodu mám asi dost.Ryby jsou v pořádku a ani v těchto vedrech nelapají po vzduchu-teplota vody dnes byla 27,6°C.Letos od té doby co roztál na jezírku led tak... celý příspěvek >
rašelina funguje, 23.6.2008
koukám na to a je tady přes 120 návštěv a příspěvek žádný.Rád by ch vyzkoušel něco co ještě neznám a okamžitě by jsem se podělil o nové zkušenosti ze známýma a neznámýma...
rašelina funguje, 19.6.2008
Tak se mi povedlo snížit pH vody v jezírku podle rady někoho z tohoto fóra.Nedařilo se mi od loňského roku snížit pH.Nechtěl jsem to snižovat pomocí drahých přípravků.Pomohl mi 20-ti litrový pytel rašeliny do kterého jsem přidal dřevěné uhlí.Za 14... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 14.6.2008
mám ho na 6000 l ve filtraci asi tak 5 kg a nějakého účinku jsem si nevšiml.(minulý rok jsem ho tam neměl a voda byla stejná).Už vůbec se nenechte nachytat na řasožrout, je to málo muziky za hodně peněz, Absolutně bez účinku.Když se ozvete že to... celý příspěvek >
svilušky,klopušky, 8.6.2008
dobrý den, může někdo poradit jestli se přípravky např.Talstar, Decis mohou použít preventivně nebo až po napadení zeleniny (okurek).
mšice, 29.5.2008
používám Mospilan, učinkuje 100% a rychle.Druhý den jste bez mšic...
Řasožrout - test, 28.5.2008
řasožrout je opravdu na nic.Je to jen tahák na peníze a to dost drahý.Taky jsem se spálil.Dal jsem ho do jezírka presně podle návodu a ještě o polovinu víc než bylo na návodu a učinek ani po dvou měsících opravdu žádný.Určitě nedoporučuji.
rašelina do jezírka, 27.5.2008
Jak poznám jakou rašelinu mám dát do jezírka na snížení pH?Někde jsem se tady dočetl, že má nějaká rašelina upravené pH.Může někdo poradit laikovi prostě a jednoduše jakou rašelinu, jaké asi množství a na jak dlouho ji tam mohu nechat.Velikost... celý příspěvek >
snížení ph v jezírku, 25.5.2008
mohl by mi někdo poradit s tou slámou na odbourání řas.Mám na mysli způsob a množství asi na 6 kubíků.
Kadeřavost broskve - co s tím teď?, 22.5.2008
stříkám Kuprikolem 2-3x za zimu při teplotě nad +6°C a neznám co je to kadeřavost...
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika