Příspěvky uživatele - 238.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
strom do dvora, 2.9.2008
Moje řeč...
strom do dvora, 2.9.2008
Opravdu tam chcete takovou hradbu smrků? Za pár let vyrostou i do šíře něk. metrů a budou dost stínit a zabírat místo.  
Pochlubte se svojí zahrádkou, 31.8.2008
To tedy není jen nějaká zahrádka, to je pěkná zahrada.
Lilie - která to je?, 29.8.2008
Ta vaše lilie a ta paní Renaty nemusí být stejné, i když na první pohled tak vypadají. Tak žluté bez teček je asiatka Gironde, ale má tmavší pyl, Moonwalker, Val di sole, a z LA hybridů Honolulu, Pavia, Rodin, Serrada- nádech do zelena. /podle... celý příspěvek >
Lilie - která to je?, 27.8.2008
Taky tipuji asiatku, popř. LA hybrid. Nemáte ještě něj. jiný záběr, i celé rostliny?
Rajčata - recepty, 15.8.2008
A když tam dáta alespoň trošku nivy, tak je to ještě pikantnější, a nemusí se to tak dochucovat. Dala jsem trochu nivy i do lasaní a neměly chybu.
Rozkládací altán 3x3 metry, 25.7.2008
Velký stan, vč. bočnic jsme měli půjčený od skautů, včetně stolů a lavic, taky na oslavu. Takové stany mají i hasiči, skuste, třeba za flašku ho půjčí. Jinak takovéto stany, co vydrží více než pár dní, stojí kolem 50000.
Soukromé arboretum - pojďme do toho, 16.7.2008
A odkud vlastně jste?
vinná réva, 10.7.2008
Když jim to vedle sebe svědčí, proč ne?
Živý plot do výšky 60 cm, 10.7.2008
Jestli chcete kvetoucí, tak zkuste mochnu /křovitou?/. Jsou to nižší keříky, kvetoucí nejen žlutě, ale i růžově, oranžově, bíle. Nejsou náročné.
zaštipování rajčat, 23.6.2008
A nemáte keříčková? Ta rostou málo do výšky a hodně větví. Ty se nezaštipují.
chlubím se, 12.6.2008 Obsahuje fotku
Tak já se taky pochlubím svými růžemi a pivoňkami, jak vypadaly večer před bouřkou. Bohužel ráno přišla bouřka se slejvákem a pivoňkám úplně smetl okvětní lístečky. Ještě, že jsem je vyfotila včas.
Kanadská borůvka dělám dobře?, 2.6.2008
Zasadila jsem 2 kanadské borůvky do rašeliny a chybí mi ještě na dosypání a nový pytel se mi nechce kupovat. Mohu to dosypat universálním substrátem nebo raději ne?
Je velká chyba sázet po jedné paprice?, 26.5.2008
Já je sázím po jedné a plodů mám dost. Některé druhy jsou hybridní, některé ne.
konvičková, 20.5.2008
To mi tedy mrzí, že bydlím tak daleko.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika