Příspěvky uživatele - 54.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
trachycarpus fortunei (Žumara) - pestovanie, 15.7.2008
Máte veľmi pekné kúsky. Mohol by som sa spýtať na ich vek? Keď som tie palmičky vyberal tak som vybral také, čo mali väčšie korene, aj preto som ich musel zasadiť do väčších kvetináčov. A mohol by som sa Vás spýtať podľa čoho ste usúdili, že na... celý příspěvek >
Přesazování datlovníku, 13.7.2008
Ja som si doviezol jedno semienko ďatle z Tuniska a mám ho v kvetináči na okne a na neho som dal odrezanú asi 1/3 z plastovej flaše nech sa cíti ako v skleníku tak dúfam, že mi vyklíči .
trachycarpus fortunei (Žumara) - pestovanie, 12.7.2008
Bývam na Západnom Slovensku blízko pri hranici s ČR a počasie je tu podobné ale zatiaľ dost teplo . Ale máte pravdu rozhodol som sa ich dať už teraz radšej von. A odporučím aj ďalej. Na zimu bude musieť vydržať na chodbe v paneláku (tam je zimšie a... celý příspěvek >
trachycarpus fortunei (Žumara) - pestovanie, 12.7.2008
Kriste pane a ja som ju dal mojej babke, tete a ja mám doma dve. Sú také dosť zničené ako som popísal... Prosím Vás koľko ju mám nechať v tom byte? (inak všetkým som odporučil, aby si ich dali na okno alebo ku oknu takže slniečko by mali mať... len... celý příspěvek >
trachycarpus fortunei (Žumara) - pestovanie, 12.7.2008
V prvom rade Vám veľmi pekne ďakujem za reakciu. Túto palmičku mám v byte a neni vo veľmi dobrej kondícií, lebo som ju kupoval od takého dedka na ulici a tam už bola asi niekoľko dní a myslím si že je aj napadnutá nejakými minimuškami alebo nejakým... celý příspěvek >
Sadenie žaluďov dubu, 11.7.2008
No, že je to plevel by som zas netvrdil. Metódu "Rumcajs" práve vykonávam a daktoré aj klíčiť začali len ich musím potom ustrážiť pred kosením pred panelákom a to už nebude také jednoduché .
trachycarpus fortunei (Žumara) - pestovanie, 11.7.2008 Obsahuje fotku
Predvčerom som si z Tunisu doniesol 2 kusy (asi 30cm)tejto palmičky (a 2 som rozdal). Na internete som sa niekde dočítal, že majú radi v pôde aj piesok a tak som im tam nasypal na polovicu asi 1liter piesku, čo som si doniesol z tiež z Tunisu. Bral... celý příspěvek >
Množenie medinilly, 7.7.2008
Dobrý deň, kvitne mi rastlina medinilla magnifica a rád by som ju rozmnožil. Čítal som, že odrezkami je to veľmi zdĺhavé. Preto by som ju rád opelil ale ja neviem ako by sa mi to aj podarilo. Ak aj áno, neviedel by som čo ďalej.  Má s tým niekto... celý příspěvek >
clemantisy - jak množit, 4.7.2008
Škoda, že som sa túto možnosť dozvedela až teraz. Statočne som všetky odkvitnuté "čumáčky" ostrihala, idem hladať, či som niekde nejaký nezabudla. Inak množím aj ja hrížením. Vlasta
jak rozmnožit stolístku ze slabého řízku?, 4.7.2008
Já množím ruže pod PET fľašami a sem tam, keď je velmi zarosená otvorím vrchnáčik, a za chvíľu znova zavriem. Vlasta.
Japonská vrbička, 4.7.2008
Prečítala som si všetky vaše príspevky o japonskej vrbičke, mám ju vo veľkom črepníku. a zaujíma ma, ako ju mám prezimovať, aby aj v ďalších rokoch bola taká krásna, ako je teraz..Ďakujem za radu.Vlasta
přírodní naleziště zeolitu, 28.6.2008
potvrdzujem, zeolit naozaj nie je il....ale ani keramzit nie. Zeolit je aluminosilikat s poreznopu strukturou. Podobne ako ily, aj zeolit je ionomenic. Ily su tiez aluminosilikaty ale tvorene mikroskopickymi jemnymi casticami a s inou strukturou ako... celý příspěvek >
jak rozmnožit stolístku ze slabého řízku?, 25.6.2008
Ešte som zabudla dodať, že presadzujem až na jar.
jak rozmnožit stolístku ze slabého řízku?, 25.6.2008
Já som si vlani takto namnožila 1O ks ťahavých ruží, a všetky sa mi chytili. Kvety som odstrihla a stonku spolu s patkou /tvorilo to takové téčko/ som zapichla do zeme, zasypala kompostom a prikryla 2 l PET flašou. Poliala, sem tam som otvorila... celý příspěvek >
rašelina funguje, 23.6.2008
Mozno to nebude take zle. Ine je ak rieka preteka raseliniskom, ako ked sa da do jazierka trochu raseliny. Akvaristi poznaju, ak sa dava do akvaria koren alebo raselina, ziska sa voda tlejucich rastlinnych zvyskov Amazonky. Kysla a plna huminovych... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika