Příspěvky uživatele - 149.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahoda gigantela, 15.1.2012
Loni jsem Karmen vyměnil za Koronu a byl jsem velmi zklamaný, ani ne tak úrodou ale chutí, takže letos opět Karmen.
Zkušenosti s pilami Hecht, 5.10.2010
Vlastnim pilu hecht s kterou jsem spokojeny.koupil jsem si k ni dva retazy od Werco-je to blato-nekupovat!!! oba dva se roztrhly po cca hodine rezani.vydrzel jen original retez co byl u pily
Motorová pila Dolmar PS 45/35, 27.9.2010
Děkuji moc za rychlé reakce... Vím, že konečná volba bude na mě, Chtěl jsem názory lidí, kteří o pilách a práci s němi neco vědí. Bude to moje první pila, tak asi přistoupím na levnější variantu PS 45/35. Pila PS 350 je už za 8000,- kč. Navíc... celý příspěvek >
Motorová pila Dolmar PS 45/35, 27.9.2010
Dobrý den, plánuji koupit motorovou pilu. Použití bude na údržbu zahrady. Jednou za x let pokácet nějaký ten strom + nějaká tesařina. Máme asi 30 jabloní a nějaké smrky - několik z nich má průměr asi 55cm. Chtěl jsem pilu Stihl MS 211 (7600,-kč)... celý příspěvek >
Tykev k roubování sprinter, 12.8.2010
Pokud roste je možné ji pěstovat. Pokud by uhynula je její pěstování dále nemožné.
Physalis ze seminek, 6.8.2010
Nic se nebojte, plody jistě budou i když sklizeň nebude velká, já loni zasel a sklízel od konce srpna do října a když to začalo vypadat na začátku listopadu na mrazíky, tak jsem rostlinky ostříhal vyryl a uschoval v kýblech do sklepa, na jaře jsem je... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 1.8.2010
Máte prosím nějaké bližší info o odrůdě Panni? Nějak se mi nedaří nic najít a tak netuším proč jsem si koupil zrovna tuhle odrůdu.
Melounoviště 2010, 3.7.2010 Obsahuje fotku
Také letos poprvé a hned se nám to počasí takhle vyvedlo, koupil jsem si z českých melounů.cz na zkoušku tři kusy odrůdy Panni. Jedna rostlinka po záplavách, kroupách a zimě chcípla, ale dalším dvěma se daří myslím dobře. takže počítám letos to budou... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 23.5.2010
Já je dal ven už všecky. Tři. a včera mi je pokroupily kroupy.
Rajčata a papriky jsou venku, 22.5.2010
Rajčata mám venku už dva týdny a musím říct že tady na Přerovsku to byla trochu chyba:-) Včera jsem dal ven chilli papriky a melouny taky. Nu a dnes kroupová bouřka. Takže papriky polámané a květy orvané, melouny vypadají že by to mohly přežít, ale... celý příspěvek >
Mikropěstování, aneb málo místa ale chuť pěstovat, 26.4.2010
Zdravím zkušené vinaře. Já jsem velmi nezkušený vinař a chtěl bych jen tak pro radost pěstovat révu. dnes jsem dostal darem sazenici prý velmi chutné modré stolní víno. Můj problém je tento, mám jediné možné místo a to vedle vrat od stodoly, tedy... celý příspěvek >
Co je meloun?, 26.4.2010
Houby sem neplést, jsou mezi, nebo spíš jinde. Tedy ani zvíře ani rostlina.
Zastřihávání paprik, 3.4.2010
Zasadím, zakreju, počkám až se to trochu rozroste a pak jim uštípám vršky. Nikde jsem nevyčetl, prostě mi jednou namrzly vršky a já si říkal že z toho nic nebude a vono naopak hrůza obsypáno a od té doby nespoléhám na mráz a vrcholky ničím sám a... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 3.4.2010
Nebo by to mohla být Lunga di Napoli
Zastřihávání paprik, 3.4.2010
Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit že takto lze dosáhnout opravdu značný nárůst výnosu oproti nezaštípnutým rostlinám.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika