Příspěvky uživatele - 35.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spodní voda - hloubka jezírka, 19.10.2008
Jsem na tom podobně a určitě bych se nepouštěl do stavby pod hladinou spodní vody. Počítám s tím, že na podzim (ne letos ;-) vybagruju jezírko a získanou zeminu uložím kolem do výšky cca 50 cm a zhutním ji. Pokud bude minibagr, tak to pořádně... celý příspěvek >
Koupací jezírko s přírodní filtrací, 25.6.2008
Velice pěkné jezírko, gratuluju. Měl bych několik otázek. -Jaká je použita fólie? -Kolik stála fólie, kolik její položení a kolik další práce a materiál (stačí orientačně)? - Mají ta korýtka nějakou výhodu proti téčku z fošen? - Prošlo jezírko už... celý příspěvek >
Sekera z Finska, 3.6.2008
Nevím, jestli jste to zaregistroval, ale ta sekera se jen tak trochu zakousne, pak se jakoby smekne a tím ten špalek rozevře. Já jsem si nejdřív všiml jen té pneumatiky, ale dál v těch videích je ta sekera vidět podrobně a vypadá to rozhodně... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 21.5.2008
Pane Chemický, můžete prosím osvětlit, jak dosáhnete tohoto: koupím profi folii za stejnou cenu za m2 jako jsem uvažoval u jezírkové s jediným rozdílem - za stejnou cenu za m2 bude profi folie v síle 2 - 3mm... Díky, Slávek
Sháním Německou rychlici, alespoň roub, 12.5.2008
Nejsem si úplně jistý, ale myslím, že ji mám. Je to 70 let starý strom, plodí vždy koncen května, bez červíků.Mohl by mi někdo poradit, jak ji naroubovat?
Zelená řasa v rybníčku, 16.4.2008
Pane Hrkale, mohl byste prosím napsat nějaké podrobnější informace o Vašem jezírku? Jak ho máte udělané a co je v něm špatně, kde se stala chyba...? Díky Slávek
Na podzim nasazená třešeň - ořezat na jaře?, 16.3.2008
Díky za radu, už je ořezáno :-) Pavel
Na podzim nasazená třešeň - ořezat na jaře?, 13.3.2008
Na podzim jsme nasadili třešeň (Burlat) a meruňku (Hargrand). Prodávající nám poradil, abysme na jaře seřezali větve na třetinovou délku. Teď jsem se na to chystal a dozvěděl jsem se, že peckoviny se na jaře nemají řezat. Třešeň má středový výhon a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika