Příspěvky uživatele - 187.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakalená voda v jezírku, 16.2.2009
ono podle mě v případě těch kachen snad nezáleží tolik na té bio-filtraci, né? Koneckonců Koiáci v té vodě komplet žijí, zatímco kachny se v ní jen prochází, tak snad nevadí, že je bohatší na dusičnany, dusitany, či amoniak, ne? jen odhaduji,... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 14.2.2009
Promiňte, vy jste ten s těmi kachnami? Já myslel, že se jedná o rybník pro koi :), nevím, kde jsem to vzal:)
Zakalená voda v jezírku, 14.2.2009
Já myslím, že by jste docela dobře vystačil s tím, že byste použil více spodních výpustí, každá by šla do svého vortexu, na těch 17m3 bych to viděl tak na 2-3 minimalne, kazdou z nich potom do vlastniho vortexu, pak do biofiltrace a na konci je... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 13.2.2009
To co jste poslal není jen čistý vortex :) je to celá filtrace, voda opouští vortex a je rozváděna po zbylých 4 částech, které doplnují ten čtverec, nevím jaké náplně se dodávají, ale v podstatě tam můžete dát co chcete, tedy můžete mít biofiltraci,... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 10.2.2009
k tomu asi tolik, pokud máte KOI raději ani nezkoušet
Jezírko a elektrika, 9.2.2009
Díky moc :) máte pravdu, lepší kabel je potřeba... díky moc :)
Jezírko a elektrika, 31.1.2009
Zdravím, právě řeším na jaro, jak rozvést elektřinu po zahradě... potřeboval bych názor nějakého elektrikáře, nebo aspoň někoho kdo se vyzná... Můj plán je asi takovýhle: 40-50 cm pod zemí vedený kabel (min. 3x1.5) v husím krku, pak jeden zahradní... celý příspěvek >
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 22.1.2009
ano každý běžný hobby jezírkář si teď poběží koupit profi vysavač za 40 tis... výborně :) dobrá úvaha ;)
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 15.1.2009
Máte pravdu, přiznám se, že ničení lopatek mě nějak nenapadlo, osobně, ale nemám kačírek ani kamení v nádrži (koi) takže se mě toto netýká :)
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 15.1.2009
hmmm pokud by vám stačilo odsát kal (ne vracet vodu) tak byste mohl použít běžné kalové čerpadlo, připevněné na tyči pro vedení... vím, že je kalové čerpadlo těžké ale ve vodě to tak zlé není a myslím, že jeho možnosti odsátí nečistot jsou trošku... celý příspěvek >
Troška matematiky a fyziky - průtoky oprava, 2.1.2009
Jupíííí :) Ferdo děkuju moc :)
vrstvy materiálu při založení jezírka, 28.12.2008
ty vrstvy mohou být odspodu písek->geotextilie->folie prosím vás velmi snažně pokud plánujete do jezírka pustit cokoli živého (ryby, čolky či kdo ví co) zapomeňte na to, aby jste dovnitř jezírka dával kameny... Právě mezi kameny vzniká... celý příspěvek >
Troška matematiky a fyziky - průtoky atd, 28.12.2008
Díky moc :)...bylo by pak řešením mít poslední bečku o zhruba těch 60 cm níž?
Troška matematiky - průtoky atd, 28.12.2008
no za ty peníze bych ho bral taky :) ale pravda je, ze ja mam jezirko mensi resp. proti Vám přímo trpaslíka :) 8m3 tedy desetinu, ale zas mám Koi... které jsem dostal v době, kdy jsem ještě o jejich chovu nic moc nevěděl a teď už se mi s nimi loučit... celý příspěvek >
Troška matematiky - průtoky atd, 27.12.2008
Ono nejde o to, že by optimax nezvladl nečistoty, ale spíš o to, že když jde rybí "hovno" (sorry za ten výraz) do gravitačně nasávající trubky, "nerozšmelcuje" ho vrtulka čerpadla na malinkaté kousky, které se pak špatně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika