Příspěvky uživatele - 76.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov pstruhov, 19.5.2009
A co vzduchování? Při této hloubce předpokládám, že se voda bude v létě přehřívat (jak máte osluněné místo na jezírko?)a s rosoucí teplotou rapidně klesá obsah kyslíku ve vodě. Jinak předpokládám, že mluvíme o chovu pstruha duhového, který je aspon... celý příspěvek >
chov pstruhov, 2.3.2009
Mám jezírko se pstruhy, ale napájené vodou z potoka. U vašeho vrtu by záleželo na složení vody, dostatečnému okysličení této vody, teplotě vody v jezírku i přes léto (oslunění, hloubka jezírka, atd.), množství osádky a intenzitě krmení, druh... celý příspěvek >
krmení ryb v jezírku, 8.10.2008
Předpokládám, že se ptáte na pstruhy duhové. Tak ti nepohrdnou opravdu ničím - housky, psí granule, odřezky masa, atd. Dokonce někdo zavěšuje nad vodu větší kusy masa, z kterých pak po nějakou dobu odpadávají do vody larvy masařek. Ale pokud se... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 20.5.2008
Připojím se také s konkrétní cenou, protože si pamatuji, jak jsem po podobném údaji pátral. Loni jsem stavěl zahr. jezírko 8 x 12 m (s max hloubkou přes 2 m) a stálo to od firmy téměř 40000,- Kč. Myslím, že to vycházelo 1 mm folie od... celý příspěvek >
Jak správně pěstovat rostliny v jezírku, poraďte prosím, 16.4.2008
Vhodná náhrada za vodní mor může také být růžkatec.
škůdce ibišku, 26.7.2007
Dobrý den, mám tentýž problém, jako paní Miroslava. Ibišek mám doma necelý půl rok a krásně mi kvetl nyní má menší květy a na listech se mi objevují malé bílé tečky, také mezi listem a větvičkou se tvoří malé pavučinky. Mohla by jste mi... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika