Příspěvky uživatele - 17.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilek - matná barva, světle zelenofialová, 18.8.2008
mám ve skleníku několik sazenic lilku, plody mají dobrou velikost, jen nejsou ani černofialové ani leské. Pokud je nechám déle, tak začnou mít vrásky a gumovatí. Co dělám špatně? Nehnojím, zálivka odstátou vodou. Může lilek dostat úpal? Málo světla... celý příspěvek >
Psi, 29.7.2008
předpokládám, že myslíte plot z venkovní strany? je tam totiž problém, že jakmile ho označkuje jeden pes, strhne se lavina ostatních psů, kteří ho přečůrávají. 1) pokud nemáte okolo chodník - je ideální dát jim 1m před plot větší kámen, aby čůrali... celý příspěvek >
pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 29.7.2008
Nemůžu si pomoci, ale zlatý retrívr je pes do domu, podotýkám do domu, ale ne do kotelny, potřebuje kontakt se svou rodinou a spí nejraději co nejblíž rodině. P.s. kdyby tě zavřeli někam do místnosti nebo do kotce, asi bys taky volal ostatní. Kotec... celý příspěvek >
nová zahrada a pes, 29.7.2008
osvědčili se mi vyvýšené záhony - p.s. minimálně 60cm - květiny musí být minimálně nad úrovní zvednuté nožičky, kvůli značkování. Vy máte ale fenu, tak možná to nebude tak zlé. Já mám staré kovové sudy - namalované, a v nich lavory s květinami. Takže... celý příspěvek >
stromková hortenzie, 24.6.2008
Hydrangea arborescens bez problému můžete zasadit do země (substrát pro Hortenzie, nebo směs řašeliny, listovky a písku), samozřejmě jako všechny hortenzie chce kyselou půdu a měkou vodu na zálivku, osvědčil se mi polostín, protože tato konkrétní... celý příspěvek >
pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 16.6.2008
naprosto souhlasím, jednomu říkám bestia černá a druhému bestie pruhovaná 
pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 16.6.2008 Obsahuje fotku
je pravda, že moji miláčci jsou ještě mladí hovíci (7 měsíců a 2 roky) a nejsou vybláznění, ale přestože jezdíme na výlety a snažím se je utahat, tak na zahradě stále lítají třísky nebo kousky plastů. Naprostá většina akcí se ale odhrává mezi 4:00 -... celý příspěvek >
pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 6.6.2008
poraďte tipy, jak odradit psa od okusování všeho, co se nově zasadí loni na podzim mi ovocné stromky vydrželi asi týden - pak zbyl jen 40cm vysoký okousany klacek (funguje nátěr proti okusu zvěře i na psy?) v pondeli jsem přišla o... celý příspěvek >
Sundavillea - světlé listy, 6.6.2008
Moje sundavillea má velmi světlé listy. Přezimovala doma, substrát a hnojivo používám stejné jako na muškáty. Na jaře byla přesazená. V čem je problém. Poradíte?
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 22.5.2008 Obsahuje fotku
já jsem vyřešila zavěšení truhlíků tak, že mi šikovný švagr udělal háky, které se našroubují na hmoždinku pod parapet - kytky tak nešpiní okna a mám více světla, plánek podle kterého mi to vyráběl, přikládám ;-)  jinak truhlíky používám Floria... celý příspěvek >
pěstování milionbells, 20.5.2008
mamince také nešli millionbells a dávala jim všechno a pak ji zahradník poradil zapíchat do hlíny hřebíky - prý se z nich uvolňuje železo do půdy, které jim prospívá a věřte nevěřte, millionbellsy kvetly celé léto jak vzteklé
sundaville red, 15.5.2008
hm, spíš sundavillea red, jinak vám to nenajde to co hledáte
červený clematis, 14.5.2008
Dobrý den, chtěla bych sehnat clematis, v červené barvě (ani vínový ani fialovočervený), poradíte mi? Zatím mi nejčervenější připadla odrůda westerplatte. Nebo jestli někdo nevíte, jak barvu ovlivňujě půda a ostatní podmínky. Děkuji.
Sundavillea Red - pěstování, 13.5.2008
já pěstuji Sundevillu jako pokojovou rostlinu. Už jsem udělala všechny možné typy chyb, takže o nich píšu. Loni jsem ji nechala na přímém slunci unvitř za oknem a chudinka dostala upal a opadalo ji dost lístků. Naštěstí zase obrazila. Jinak kvetla... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika