Příspěvky uživatele - 119.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl 041AV, 13.9.2008
dik, a pohodicka
Stihl 041AV, 10.9.2008
mozem ten zavit poprosit???
Stihl 041AV, 2.9.2008
No uz ked som sa do toho pustil skusim to este nejak dotiahnut s tym co mam, v kazdom pripade by sa mi hodil rozmer toho zavitu ak sa to nepodari doklepat, ozvem sa to si piste
Stihl 041AV, 1.9.2008
este raz som to premeral vsetko a kostri to vzdy, cize ak som daval nove kable musel som to niekde pokazit to skontrolujem, vypinac je OK mam este jednu prozbu, aky zavit je na tom zotrvacniku? nejak to neviem zmerat.. myslim stupanie :) nemam... celý příspěvek >
Stihl 041AV, 30.8.2008
tak tak len tam stary otec nerazal nejaky atipicky zavit, sa mi to nechcelo merat a nanovo robit, pomohla hruba sila :D mam ale iny problem po vycisteny zlozeni mi nezapaluje sviecku... ak som to spravne pochopil idu tam sviecky WKA145T6 tie som... celý příspěvek >
Stihl 041AV elektronik, 28.5.2008
tak uz som zistil ako :D tie dve skurtky jedna je na vzduch druha na benzin.. od cloveka co robil 25 rokov v lesoch mam tip: benzinovu dotiahnut na doraz a povolit jeden a pol otacky (zavitu,360+180stupnov) a zbytok doladit len vzduchom... este... celý příspěvek >
Stihl 041AV elektronik, 27.5.2008
ako mam dat dole zotrvacnik???
Stihl 041AV elektronik, 12.5.2008
no nastavuje sa to takymi dvoma skrutkami na karburatore :D to viem, ale v dalsom nepomozem... som v tom tiez panic :D
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika