Příspěvky uživatele - 94.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupě silnější motorové pily, 26.1.2009
Škoda že jste si nevzpoměl koupit pilu minulý týden.Protože Husqvarna měla akci a H365 byla za necelých 16 000,-Kč.Tedy mírně připlatit a místo H455,nebo H460 by byla.Teďka jsem koukal a už zase je za 20 000,.Nejsem žádný prodejce, ale na výběr to... celý příspěvek >
Pila Güde KS500B, 23.10.2008
Včera jsem byl na Mělníku běhat po úřadech a stavěl jsem se v mém oblíbeném marketu -  EVA ,chodím tam hlavně pro pleny protože pampers a huugies tam mají téměř vždy v akci, ale co mě tam udeřilo do očí byla tato pila Güde... celý příspěvek >
Husqvarna 365 - nechce chytit, 22.10.2008
A ještě mám dotaz, pokud uchlastám pylu a nepodaří se mi ji nastartovat, vyndám svíčku otočím pilu protočím aby píst vytlačil přebytečné palivo a co dál.Startuji opět se sytičem nebo už jen s půl plynem.
Husqvarna 365 - nechce chytit, 15.10.2008
Přesto děkuji všem moc za snahu Saša
Husqvarna 365 - nechce chytit, 14.10.2008
Pravda je že jsem to tady rozepisoval proto abych to co nejpodrobněji vylíčil chlapům co tomu rozumí aby mohli poradit.Startovat pilu je jednoduché lepší jednou ukázat a pochopí to každý.Myslím že není šmejd ani dolmar ani husq. a všechny dvoutakty... celý příspěvek >
Husqvarna 365 - nechce chytit, 14.10.2008
Tak jsem byl včera vservisu servisman vzal pilu do roky a na druhé zatažení se sytičem škytla a po jeho zasunutí na druhé zatažení chytla, od začátku mu šla pěkně za plynem.Nechal ji běžet asi 1 minutu přitom jí držel vysoké otáčky pak ji... celý příspěvek >
Husqvarna 365 - nechce chytit, 13.10.2008
Ta my šla od začátku za studena prvních pár sekund špatně do otáček po zásahu servismana se to o něco zlepšilo.A nyní se to rapidně zhoršilo plus ty špatné starty Saša
Husqvarna 365 - nechce chytit, 13.10.2008
A ještě omluvte ty hrubky, poslal jsem to a pak pročítal je jich tam jak máku
Husqvarna 365 - nechce chytit, 13.10.2008
Na seřízení jsem byl po asi po 10-ti spálených nádržkáh.Absolvoval jsem to dokonce dvakrát.Poprvé to bylo tak že servisman pilu natočil držel plný plyn to opakoval několikrát a potom řekl že s karburátorem nic dělat nebude že vše je v cajku.Za týden... celý příspěvek >
Husqvarna 365 - nechce chytit, 13.10.2008
Dobrý den mám novou pilu Hq365.Naštěstí v záruce a odpoledne ji dám do servisu u autorizovaného prodejce kde jsem ji zakoupil.Ale nedá mi to, tak zkusím to ještě nadhodit zde. Pila je 5 měsícu stará a má zasebou max 20 motohod.Benzín kupuji jen... celý příspěvek >
Poradte mi Stihl nebo Husqvarna?, 23.9.2008
Ohledně HQ 365.Pro doplnění.
Poradte mi Stihl nebo Husqvarna?, 23.9.2008
Reagoval jsem na příspěvek od 176.173(6-tý shora).Myslel jsem si, když dám vložit příspěvek v jeho odstavci zařadí se můj pod něj, ale on skočil normálně na konec a byl jsem v diskuzi již mimo mísu.
Poradte mi Stihl nebo Husqvarna?, 23.9.2008
Proč je u vás H 365 neoblíbená?Mám ji a všude jsem na ni četl a slyšel jen samou chválu.
Levná aku řetězová pila, 5.9.2008
Já bych tu aku nechtěl ani za zlatý prase. Taky se podepíšu HQ365.
Nová pila, 15.7.2008
Na té pile nic nesundaval, ani napnutí řetězu nekontroloval, ale vím že filtr byl ok protože jsem den před náštěvou umyl v jarové vodě dle návodu a řetěz jsem měl také dobře natažený.Nevím co mám tedy dělat, mám jít do jiného servisu? Sám si to ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika