Příspěvky uživatele - 21.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Český výrobce motorů rotačních sekaček, 6.8.2010
Pokud si koupíte hobby motor od renomovaného výrobce, tak vydrží při správném použití několik tisíc hodin provozu. Přejete si motor, který vydrží 50 let každodenního provozu? Jste ochoten za něj zaplatit místo 15 tisíc 150 tisíc? To je základní... celý příspěvek >
Za kolik prodat slivovici, 7.11.2009
Plně s vámi souhlasím. Lidé co jen pijí a sami nepálí nevidí veškerou práci která je okolo a pak se ohání argumenty typu: "Však si za to dal v páleni 116kč/l.. tak za co teď chceš 300kc?" Skutečná cena domácí slivovice je silně... celý příspěvek >
Za kolik prodat slivovici, 7.11.2009
Pokud si člověk slivovice váží a není alkoholik, tak dokáže polovinu slivovice schovávat i dvacet, třicet let.
Ředění slivovice, 7.11.2009
To je jistě nějaký omyl. Destilovaná voda se nepoužívá k potravinářskému využití. K ředění se dneska používá demitralizovaná voda a to je rozdíl!!!
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 1.11.2009
Tak to radsi nic nekupovat a nic neresit Bych prachy radsi spalil, nez je donest do Mountfieldu
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 1.11.2009
Pojmům rozumíte skvěle to vám vytknout nelze. Ovšem vaše teorio o natlakovaném vzdušníku a následná životnost je strašný blábol, to se na mě prosím nezlobte.  Jak jste na takový nesmysl přišel? Vzdušníku ani kompresoru(zdroji tlakového vzduchu)... celý příspěvek >
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 1.11.2009
Přesně tak, trvalý tlak manometrům škodí.
Za kolik prodat slivovici, 31.10.2009
Ještě jsem zapoměl upozornit na to, že např. Jelínkova slivovice má pouze prach mizerných 40%  Domácí slivovice nemá žádná pod 50%, nejčastěji 52%!!!
Za kolik prodat slivovici, 31.10.2009
V obchodě jsem jen párkrát viděl pravou trnkovou slivovici, měla 50% a stála 480kč. Ostatní značky jako je Jelínek nevyrábí slivovici, mají vyjímku od EU, aby se to pouze Slivovice mohlo jmenovat. Jelinkova patokovice totiž obsahuje jen část... celý příspěvek >
Za kolik prodat slivovici, 30.10.2009
Ještě dodám, že rok stará má cenu 250kč/l.. aspoň u nás na valašsku
Za kolik prodat slivovici, 30.10.2009
Pokud je pálena v pěstitelské pálenici a ne někde doma ve sklepě tak ma cenu hodně vysokou!!! Dalším kritériem je, že do kvasu nesměl být dán cukr. Jelikož cukr způsobuje ve slivovici to, že je pálivá. Pokud nebyl dán do kvasu cukr tam bude slivovice... celý příspěvek >
Očkování, 10.8.2009
Před 2 týdny jsem úspěšně naočkoval broskev na podnož trnky, teď jen čekám co z toho vyleze..
Očkování, 26.7.2009
Mám pár dotazů ohledně očkování broskovní: 1: lze očkovat broskvoně na podnož trnky? 2: pokud se dá naočkovat broskvoň na trnku, má to nějaky vliv na plodnost, chutnost a tvar stromku? Dík za odpovědi
Intek 65 Pro - nastavení karburátoru, 19.7.2009
Zdravím, nevíte někdo jaké je základní nastavení šroubků na karburátoru-motor Briggs&stratton intek 65 pro. Potřeboval bych nastavit otáčky a moc nevím jak na to. U predchozího motoru Jikov nebyl problém, základní nastavení bylo napsáno v... celý příspěvek >
Množení broskvoně, 5.5.2009
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s množením broskvoní řízkováním. Kdy, jak, atd.. Budu vděčný za všechny odpovědi. Dík
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika