Příspěvky uživatele - 71.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor - přidřené ložisko v řemenicích., 2.7.2007
Stalo se vám někomu, že vám odešlo defakto zánovní prachutěsné ložisko v řemenici na traktůrku? Mě po 10 hodinách provozu. Není možné, že už bylo přirezlé z doby skladování. Přišlo mi, že ho zapoměli nové namazat jinak si to nedovedu vysvětlit.... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 26.6.2007
Nechce se mi věřit, že by píst s kroužky běhal jen v hliníkovém hrnci. Pokud nemá železnou vložku tak musí mít válec nějakou povrchovou úpravu na způsob nikasilu protože motor mi chodí 15 let a to by mi dávno pist podal už ruku pokavaď by píst s... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s pojezdem, 20.6.2007
Pro host 123 29 co propaguje l. šekačku k PF 62. PF 62 máme. Je to dříč a držák sic už 45 let starý s 4x gen. motorem. Lištovku k ní jsem koupil a honem rychle se jí zbavil za původní cenu 1200 kč. Je to tak na rovné pole min velikosti fot. hřiště.... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s pojezdem, 19.6.2007
Souhlas. S MF 70 sekám v pohodě trávu i 1,20 m vysokou. Pokud je hodně hustá tak sundám dekl aby kola přimačkly trávu k zemi. Jedinou nevýhodou je, že vám někdo musí odhrabovat kraj když je tráva větší jak 40 cm, aby se nechytala na splaz pokud je to... celý příspěvek >
Brriks Straton 13,5 HP I/C Intek - český manuál k motoru, 19.6.2007
Koupil jsem Castrol 10-40 W za stopáďo za litr. V zimě jezdit nebudu tak mu to snad bude chutnat.  Do starý sekačky leju M6ADéčko už 15let a nestěžuje si.
Brriks Straton 13,5 HP I/C Intek - český manuál k motoru, 19.6.2007
Tak konečně jsem ten manuálek v CZ stáhnul. Díky moc za pomoc.
Brriks Straton 13,5 HP I/C Intek - český manuál k motoru, 18.6.2007
Děkuji za odkaz. Leč stejně, ale stránky v češtině bohužel nejsou. Zjistil jsem, ale, že mám jakýsi hybrid mezi tipem I/C a Intekem (vzhled má I/C). Motor mám značený I/C, ale obsahově podle výrobce se max. dělá pouze do 13HP. 13,5 HP... celý příspěvek >
křovinořez, 13.6.2007
Volil bych asi křovinořez s obsahem okolo 45cm3. Lepší je vždy trochu rezerva. Husqvarna, Stihl, Dolmar, Makita, atd. Sám mám asi 6 let Husqvarnu 235 R (cca 36 cm3) a jsem  velmi spokojený, bez jediné opravy. Ve vysoké trávě se strunou je... celý příspěvek >
Brriks Straton 13,5 HP I/C Intek - český manuál k motoru, 10.6.2007
Prosím někoho kdo má český manuál o pomoc alespoň stránky kde se jedná o  intrvaly výměn oleje a jaký olej tam má být. Z angl. originálu manuálu nejsem 2x moudrý. Díky za eventuelní pomoc. P. S. Jedná se o vezi motoru bez olejového filtru,... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 9.6.2007
Jdi do Husqvarny nebo do Stihlu.:-)
traktůrek, 9.6.2007
Zajímalo by mne u kterých značek, tipů a od jaké cenové relace výrobci osazují pojezdová kola zah. traktůrků ložisky? U takových strojů si myslím, že by měla být ložiska standartem, leč tomu tak jak zjišťuji není. Dík za ev. postřehy... celý příspěvek >
traktůrek, 7.6.2007
Díky za info. Já rady a příkazy prodejce ctím .Překvapí vás , ale když vám řekne tohle.Oleje tam máte 2l plně syntetického ,  v návodu  k motoru se dočtu v angličtině ke svému údivu , že se tam dává 1,36 l . :-) Ptám se musím dovézt po 10h... celý příspěvek >
traktůrek, 6.6.2007
Tak jsem dnes dovezl Partnera za dobrou cenu. Všechno v pohodě akorát mě překvapilo, že se vůbec neobtěžovali hoši dát do kol ložiska. Je to jenom na futrech a pak poměrně velká vůle v řízení. To takhle obbývají i jiné značky? Z andl. manuálu mi... celý příspěvek >
traktůrek, 5.6.2007
Ještě dotaz. Převodovka Peerless to je mauální nebo nějaký tip hydro?
traktůrek, 5.6.2007
Děláte servis na zahradních traktůrkách? Že říkáte, že si ještě nikdo nestěžoval na Hydro gear převodovku?
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika