Příspěvky uživatele - 41.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zanedbaná zahrada zpět k životu, 11.5.2017
To, co vidím na snímcích, mi nějak drastické nepřipadá. Pro první moment můžete zkusit průběžně stříkat selektivním herbicidem na dvojděložné plevele ohniska bršlice a kopřiv. Na bršlici pomáhá MCPA (Dicopur aj.), na kopřivy Starane (obojí je... celý příspěvek >
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
Střídám to podle potřeby. Strunu používám čtvercovou co největší. Koupil jsem si na ni jinou hlavu (oranžovou, asi Husqvarna), protože v té originální jsou malé díry a už se zasekávala. Nepolehlou trávu to vezme zhruba do výšky kolen. Ten výkon 1,4... celý příspěvek >
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
Není čína jako čína. Křovinořez Hecht 143 mám už déle než pět let (nepočítám to) a nikdy s ním nebyl jediný problém. Několikrát do roka s ním jsem nucen posekat asi 2500 m2 přerostlé trávy na prudkém svahu. Dokonce je o něco málo lehčí než... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika