Příspěvky uživatele - 49.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Stiga Turbo 47, 24.4.2017
Maximální náklon u Hondy mě udávají 30stupňů, u brikse o 5 míň.
Čím ošetřit dřevo?, 24.4.2017
Pokud je terasa nezastřešená, tak je to opravdu problém, tam je ideální tropické dřevo, woodplastic nebo kamenná apod.,ale pokud je zastřešená, tak se to nechá i z dostupnějších dřevin..Každá terasa by měla být naspádovaná, ale sníh a mráz je prevít,... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 23.4.2017
A to jsem si myslel, že největší shity jsou z mountfieldu, ale tak to není, sem tam něco z koncernových kvalitnějších dílů použijou :).Vyloženě průserový modely jsou jinde, mountfielďáci používají aspoň běžné motory a pojezdy, sice ne TOP modely,... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 23.4.2017
Né, to je v poho, já beru každý názor, co má nějaký základ, i sekačky sleduji přes 20 let, baví mě to a dávám do toho několik desítek tis./rok pokud to je zajímavé a starší pošlu dál, leckdy ještě v záruce.S bateriema máte vpodstatě pravdu, i do... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 21.4.2017
Zábavné :Dobrý den, baterii ani nabíječku v nabídce pro tuto sekačku nemáme aktuálně v nabídce a výrobce nám její nákup nenabízí... Chtěl jsem trochu zabrouzdat na rádobyznačky, tak jsem zkusil tu doporučovanou výše (green...,v životě jsem to... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 21.4.2017
U životnosti baterie souhlasím s tou spekulací, hodnotit se musí každá značka zvlášť,5 let je průměr.Vydržela mi baterie 1rok, nebo kvalitní japonský i 9let, ale bylo to dost o ceně.Až čas ukáže, co kdo použil.Ona totiž zpravidla na výrobek je záruka... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 21.4.2017
:),ale já měl na mysli právě tuto stigu jako vhodnou alternativu za oněch 18tis.,jen jsem nechtěl uvádět značku s vím, že je v ceně baterie i nabíječka :),jen jsem si spletl cenu další baterie, není to 5000,- ale 10 000,-.takže výpočty se... celý příspěvek >
Čím ošetřit dřevo?, 21.4.2017
Buď to máte stále pěkné a stačí bezbarvá lazura, nebo to jde odstínově vylepšit.Tenkovrstvá lazura má výhodu snadné obměny, silnovrstvá vydrží podstatně déle, ale při oživení se musí přebrousit.S lodním lakem zkušenosti nemám, kdysi jsem lakoval, ale... celý příspěvek >
Čím ošetřit dřevo?, 21.4.2017
Remmers je ta druhá značka :).
Čím ošetřit dřevo?, 21.4.2017
Osobně používám xyladecor na venkovní dřevo, obnova po 4-7letech, podle toho jak je to namáhaný, na oknech a vchodu déle(7)na plotě častěji(4).Na teakové lehátko 1xrok olej na teak.Ještě jsem vyzkoušel na plot jinou značku, ale tu mám teprve 2roky,... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 20.4.2017
Ještě musíme připustit dvě negativa pro ty, kteří s bateriema nemají zkušenost-při používání od nabití k vybití klesá výkonnost a léty klesá kapacita.Takže spokojenost či nespokojenost bude pramenit převážně z kvalitních baterií.
AKU sekačka - jakou vybrat?, 20.4.2017
Ani jsem neměl v úmyslu řešit náklady či kupní cenu takto do detailu, pokud mám být objektivní, tak reálná sekačka za 18tis.+další baterie s nicmoc kapacitou za 5tis.+náklady na dobití a každých 5 let výměna (bez ohledu na počet nabíjecích cyklů)... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 20.4.2017
Nemyslím si, že nastala doba "aku"v zahradní technice, ač jsem toho fanda.Je to neúměrně drahé vůči výkonu.Když jsem před lety měl první aku-vrtačku, měla slabý krouťák, jedny točky, výdrž práce 20min, nabíjení 6-8h a druhá baterie by stála bezmála... celý příspěvek >
Zkušenosti se sekačkou Stiga Combi 53 SQ BW Honda, 19.4.2017
Boční výhoz je priorita u sekačky, která to neumí vyházet zadem.Kdo dnes chce, aby mu to lítalo na plot, nebo opačně na stromy a pokud je deflektor moc skosený, tak se to stejně ucpe.Stačí sběrací nůž a zadem se vyhazí vše.V záběru 46 není výběr v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika