Příspěvky uživatele - 123.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nero vs. Alden, 9.7.2013
Děkuji, za rady, takže jdu do Aldenu díky
Nero vs. Alden, 8.7.2013
Dobrý den, můžete mi někdo prosím poradit, kterou dorůdu révy vinné si vybrat. Rozhoduji se mezi Nerem a Aldenem
Křovinořez Oleo-Mac 726 T oprava startéru, 12.3.2012 Obsahuje fotku
Chtěl jsem poděkovat za rady. Už je to v kupě a po zimě jsem napodruhé nastartoval. jak sleze sníh začne pilka¨, tráva zvedne hlavu a půjde dolů. At se také daří.   
Křovinořez Oleo-Mac 726 T oprava startéru, 19.2.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s výměnou startovací šňůry? V Mountfieldu mi nabídli výměnu, ale za ty peníze simůžu kopit nový. POtřebiji se dostat ktomu silikonovému kolečku a vyměnit jej. Viz foto
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 16.2.2012
Moje top jsou 1 Matčino 2 Holovouský malináč 3 Dukát Přeji pěkný den    M K 
Co s rostlinama na zimu, 19.9.2011
Dobrý den všem fandum jezírek.Máme založené nové jezírko /duben 2011/ asi 60 m čtverečných a tímto vás prosím jjak zazimovat.Vysaji ze dna kal a zbytky řas / letos jich bylo docela hodně, ale za rok, dva až se rozmnoží rostlinky tak už jich tolik... celý příspěvek >
Čím vymýt sudy na kvas?, 4.3.2011 Obsahuje fotku
Mám již 4 roky plastové sudy od disperzního lepidla, zaschlé lepidlo jsem oloupal, sudy vymyl horkou vodou. V poho. 
Králičí mor?, 14.2.2011
Očkujeme každý rok, nic jsme oproti minulým letů neměnili. Nic jsme nenatírali.  :-(Něco přežilo. Nakazí nové (i kdy žočkované)?
Králičí mor?, 6.2.2011
Dobrý den, každoročne králíky očkujeme a vždy bez problémů, dřevěná králíkárna, cca 40 ks, 21 kotců, ale tento týden naráz začali chcípat, plíce se jim zaplní krví a je konec velmi rychle. veterinář krčí rameny :-) to je pomoc :-)... celý příspěvek >
Co vše okouše lesní zvěř?, 9.12.2010
Z vlastní zkušenosti - javor, smrk, buk, jeřáb. bříza spíš ne někdy to ožerou jen ze sportu
Jsou nějaké podmínky pro vysazování většího množství smrků?, 9.12.2010
Dobrý den,  jaký je výsledek dnes? Docela by mne to dost zajímalo.
Závady při výrobě domácích uzenin?, 15.6.2010
Stačí naložené maso nakrájet nožem na drobné kostičky / třeba maso naložené na klasické uzení po zabijačce / a bez mletí ho dát do střev?
Zahradni krb norman, 16.3.2010
Prosim o poskytnuti infomaci ohledně krbu norman typ komfort s douzovaci nastavbou.Chceme si ho zakoupit a timto vas prosim o rady: čim v něm topite zdali jenom dř. uhlim nebo isamotnym dřevem, jak funguje udirna a jine zkušenosti.Diky za rady a at... celý příspěvek >
ptačinec je skvělý salát, 17.9.2008
Váš přístup je mi sympatický, takhle jsem se na to nikdy nedívala. Mám se svlačcem hrozné problémy, zkusila jsem ho mazat Roundopem, ale výsledek mě nenadchnul. Zežloutnul, ale nezahynul úplně a časem se zase rozrostl. To mě definitivně přesvědčilo a... celý příspěvek >
Substrát pro Phalenopsis, 16.5.2008
Dobry den, chtela bych se zeptat jaky je nejvhodnejsi substrat pro tyto orchideje. Koupila jsem si u nas v zahradnictvi substrat pro orchideje a nevim jestli jsem udelala dobre. Dostala jsem od kamaradky dve odnoze a nevim jak a do ceho je spravne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika