Příspěvky uživatele - 218.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skusenosť s biopostrekmi, 12.6.2020
Akú máte skúsenosť s biopostrekmi, hlavne proti cicavým a žravým škodcom? Napr. NeeaAzal T/S,  Biool, Karanimba, rock effectom, Entonem Steinernema, Floravita Citro... A taktiež Bioformatoxom na mravcov. Ja som s bioformatoxom nemal dosť dobrú... celý příspěvek >
Mravenci v jahodách a ostatních záhonech, 3.6.2020
Pozdravujem, ja som skúšal Bioformatox a teraz som objavil bioAtak křemenný prášek. Ešte je aj Entonem Steinernema feltiae / parazitná hlística/. Vyskúšal som zatiaľ Bioformatox, ešte minulý rok. Účinnosť neviem dosť dobre posúdiť aplikoval... celý příspěvek >
Polievanie borůvek a podobných rastlín, 3.5.2018
Náter je O 2004 ale staršia verzia, obsahuje viac škodlivých látok. Prikladám z netu: Barva UNIBAL O 2004 je určena pro základní nátěry železných konstrukcí vystavených povětrnosti. Není určena pro nátěry přicházející do přímého styku s pitnou vodou,... celý příspěvek >
Polievanie borůvek a podobných rastlín, 2.5.2018
Začal som pestovať klikvu a brusnice, majú podobné nároky ako borůvky. Mal by som ju polievať dažďovou tj. mäkkou vodou ale nechcem používať vodu zo svojej strechy. Je tam natretý plech a myslím že nebube voda zdravotne OK. Neexistuje nejaký... celý příspěvek >
Správne čistenie benzínovej kosačky, 8.3.2018
Mám benzínovú kosačku / ALKO/ je to štvortakt a pri čistení ju bežne dám na " bok" karburátorom hore a tak ju čistím už roky. Čistím ju hneď po kosení takže je ešte teplá a benzín ani olej nevypúšťam. Nie je to úplne " košer". Hrozia mi nejaké... celý příspěvek >
Bio zelí, 8.9.2017
Pojem biozelí alebo značka bio je podľa noriem a každý štát ju má nejako definovanú. Základné pravidlo: nepoužívajú sa pesticídy a chemické hnojenie ale iba prírodný hnoj a postreky na prírodnej báze kde je na nich uvedené že sa môžu používať v bio... celý příspěvek >
Bio zelí, 6.9.2017
Pokúsil som sa vypestovať bio zelí. Na začiatku pri malých sadeničkách som musel 2 krát použiť postrek. Bola napadnutá malými cicavými voškami a bioprípravky mi nezaberali. Nemáte s tým skúsenosť? Minulý rok som chcel kúpiť biozelí / slov. biokapusta... celý příspěvek >
Svlačec - pupenec, 22.8.2017
Ďakujem za odpovede. V podstate záver je taký že musím usilovne odstraňovať svlačec / slov.  pupenec / čo najčastejšie a aj s koreňom. A pritom úspech nemám zaručený. Ten koreň je potvorsky hlboko. Ako som písal chemicky ho nechcem odstraňovať.... celý příspěvek >
Svlačec - pupenec, 11.8.2017
Na záhrade sa mi rozmnožil svlačec / pupenec /. Nechával som časť záhrady úhorom.  Nechcem ho ničiť chemicky a asi je to dosť problematické. Poradí mi niekto, Nevedel som že je to skoro nezničiteľná rastlina. Pýr som napríklad mechanicky... celý příspěvek >
Dve odrody brambor vedľa seba, 29.3.2017
Chcem si zasadiť malé množstvo zemiakov / brambor / a chcem použiť dve alebo tri odrody, ktoré zasadím vedľa seba. Je to vhodné, neovvplyvnia sa navzájom? Dík za rady.
Sladka ostružina, 23.3.2017
Ja mám staré tŕnisté neplazivé ostružiny. Názov nepoznám. Sú sladké ale je to pastva pre osi a muchy ako aj pre vtákov. Vyskytol sa mi jeden problém niektoré plody zostanú  " zakrpatelé a malé" a nemajú ani sladkú chuť. Čím to môže byť?... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 7.7.2016
Chcem použiť dažďovú vodu zo strechy na polievanie záhrady. Momentálne tu mám plech natretý 0 2004 / olejová farba/. Predpokladám, že sa farba postupne uvolňuje a tým vodu nemôžem použiť na polievanie. Nemáte o tom info? Používate daždovú vodu na... celý příspěvek >
Rozstrapkaná tráva pri kosení, 20.6.2016
Pri kosení benzínovou rotačnou kosačkou som si všimol že konce trávy mám "rozstrapkané". Myslím si že nôž je dobre nabrúsený. A ani rýchlosť som asi nemal príliš veľkú. Čím to bude? Dík za rady.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika