Příspěvky uživatele - 31.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Samosprašné kiwi - jak je to se samcem?, 5.3.2017
  Dobrý den. Nedoporučuji řešit opylování pouze samosprašnými rostlinami. Opylení není tak kvalitní. Z mé vlastní zkušenosti (13 rostlin) vím, že jedna tzv. "samosprašná rostlina", obsypaná květy, dá   hrstičku plodů na ochutnání.  Ta... celý příspěvek >
Plevel v cibuli, 4.7.2016
stříhat jsem to zkoušela, ale je to hrozně zdlouhavá práce... ale asi mi nic jiného nezbude
Plevel v cibuli, 4.7.2016
Potřebuji poradit ohledně herbicidu na cibuli. Pěstuji cibuli na fólii a plevel mi roste jen z díry u cibule, vždy to jen projdu a během chvíle vytrhám. Bohužel jsem stačila vytrhat jen třetinu, plevel měl asi 3 cm, a více jsem nestihla a odjela na... celý příspěvek >
Čerešne a vtáky teraz, 1.7.2015
Ano, mám tři odrůdy vedle sebe a každá zraje v jinou dobu. Teď je v polivně zralosti poslední odrůda a bohužel už je více než z poloviny sežraná špačky.
Třešně - jak chránit před špačky?, 5.6.2015
Já u nich bydlím, dívám se na ně z okna, už přestává fungovat i tleskání. Přímo pod jejich korunami se pasou 4 koně a na kmeni sedí alespoň jedna z koček... A navíc jak dlouho je hlídat, když je sklízí už teď zelené???
Třešně - jak chránit před špačky?, 5.6.2015
O takových třešních si mohu nechat jen zdát, za 3 roky jsem měla cca 20 ks ještě zcela nezralých třešní ze tří desetimetrových stromů. Ach jo.
Třešně - jak chránit před špačky?, 5.6.2015
Letos jsou špačci nějací nedočkaví. Loni opravdu trhali třešně v největší zralosti, letos je sbírají ještě zelené. Mám otrhané zelené třešně na záhonech vzdálených od třešně 20 m. Dnes ráno sbírám jahody a koukám špačci na rybízech, narůžovělých,... celý příspěvek >
Třešně - jak chránit před špačky?, 2.6.2015
Mám vedle sebe tři třešně (viz. foto) a každá dozrává v jinou dobu, v jinou i kvetou... loni dvě zmrzly, ta nejranější a ta trochu pozdní, nezmrzla jen tan nejpozdnější, tu ale sežrali špačci... špačci létají postupně, jak dozrávájí jednotlivé... celý příspěvek >
Třešně - jak chránit před špačky?, 1.6.2015
Nejde být rychlejší než špačci. Již nyní je špačky třešeň obalená, přičemž je na ní pouze pár narůžovělých třešní. Tedy ty už nejsou, zůstali zase jen ty zelené.
Třešně - jak chránit před špačky?, 1.6.2015 Obsahuje fotku
Tohle by mě také zajímalo. Máme tři třešně, které dozrávají postupně, jsou už hodně vysoké. Třešní je na nich spousty, ale ani jeden rok jsme si na nich nepochutnali. Špačci je sklidí ještě než úplně dozrají. Kdyby mi nechali alespoň košíček na jídlo... celý příspěvek >
Odrůdy brambor - doporučení, 17.3.2015
Můžete mi někdo doporučit odrůdy brambor, aby byli chuťově výrazné? Loni jsem pěstovala Princess, Dali, Rossara a Keřkovské rohlíčky. Chuťově mě částečně uspokojili jen Princess, navíc byli abnormálně výnosné, že nevím co s nimi budu do další sklizně... celý příspěvek >
Dýně, 30.11.2014
Poradite mi, prosim, ktera odruda dyni je nejlepsi pestovat na semena? Letos jsem mela heloween a sice byli krasne velke, ale jadra maji tlustou slupku a nejdou loupat. Dekuji. Renata
Nevzejítí okurek, 3.6.2014
Měla jsem také odrůdy Regina a Santana. Okurky pěstuji na folii a pnu je po síti a místo kompostu mám vyzrálý koňský hnůj z vlastního zdroje. Nemyslím si, že je to špatnou klíčivostí, protože když to místo prohrabu, tak po tom semínu zůstal obal, což... celý příspěvek >
Nevzejítí okurek, 2.6.2014
Měla sem vyseto téměř 200 semínek okurků, vzejítých mám 24. Některé po vzejítí ihned ožral minislimák, ale ostatní vůbec nevyklíčila. Zkusila jsem tedy hrábnout do země, jestli to třeba nespláchla voda, jak hodně pršelo a zjistila jsem, že jsou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika