Příspěvky uživatele - 144.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky pro 2017, 16.3.2017
To je nápad - není co řešit. MW
Už vám leze podzimní česnek?, 12.3.2017
Moravský kras 500m.n.m, mořený v listopadu, sázený v prosinci. Záhorský je 1,5cm venku, Slavín je zatím schovaný. M
Cibule - sadba?, 7.3.2017
Rozumím tomu dobře? Když budu pikýrovat cibuli Glóbo, tak mám zastřihnout nejen kořínky, ale i listy (ty dva stonečky, co vyrůstají z cibulky)? M
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 28.2.2017
Dobrý den, já bych to pistříkal proti přezimujícim škůdcům. Mám pocit, že teoreticky by mohl pomoc i postřik na bázi mědi (paradoxně śampion, ciprikol,..), ale chtělo by to prokonzultovat. A co takhle biool? Ten je spíš asi tak na léto že? M
Goji, 28.2.2017
Dobrý den, mám ji druhým rokem. Zatím neplodila, ale roste jak o závod - stále ji usměrňuji řezem, jinak by už byla dávno u souseda. Tedy plody netuším, ale při výsadbě počítejte s prostorem. M
Dravý roztoč typhlodromus pyri, 27.2.2017
Myslím, že to chce dát tomu více času. Ideálně půlku sadu pořešit plstěnými pásky a druhou standardními postřiky a za dva tři roky vyvodit závěr. Mimochodem čím teď stříkat stromky? Tře ba i proti právě přezimujícím škůdcům? Co takhle kuprikolem... celý příspěvek >
Dravý roztoč typhlodromus pyri, 22.2.2017
A máte s tímto roztočem někdo vůbec zkušenosti? Myslím to tak, že po jeho aplikaci jste pozorovali výrazný úbytek škůdců? Díky za reakce.
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 6.2.2017
Myslím, že ani ohláška není nutná, když se dodrží 2m od pozemku a plocha do 25m2 a výška do 5m.
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 6.2.2017
Myslím, Že se musí dodržet vzdálenost od sousedících pozemků 2m. Do plochy 25m2 a výšky 5m se nemusí nic nahlašovat, když to bude jen jako domek pro užitkové účely a neubere to zatravněné ploše, které musí být více než 50%z celkové plochy... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 6.2.2017
Netušim, ale prý se to má zjednodušovat
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 5.2.2017
Dobrý den, to já si ho budu stavět sám. Po budování základů domu nám zůstalo množství kamene - tedy převážně z něj. Jak je to prosím teď se stavebním povolením - musí se to nahlásit? Jaký odstup od pozemku musím dodržet a kolik metrů plochy se... celý příspěvek >
Bob polní, 14.11.2016
Co SEMO Smržice? M
Skusenosti s podpnikom M26, 5.10.2016
Perfektní, jak fotodokumentace roku života stromků a jeho proměny, tak tvar stromku. Jak udržujete pod stromkem bezplevelný stav? Martin
Jahody - sláma nebo textilie?, 8.8.2016
Dobrý den, prosím o radu při pěstování jahod. Zasadila jsem jahody do netkané textilie - záhon je sice bez plevele, ale dost udusaný. Máte zkušenosti se slámovou podestýlkou? Dáváte ji na textílii nebo rovnou na hlínu? Děkuji!
Kompostování plevele, 1.8.2016
Dobrý nápad :-) Díky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika