Příspěvky uživatele - 138.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zalévání malých sazeniček rajčat a paprik- na substrát či do podmisky?, 22.3.2018
menší sazenice zalévám také zvrchu, protože některé mají větší spotřebu a bývají suché, jiné třebas v koutě okna bývají mokřejší. Až to hodně naroste, tak už zalévám spodem.
Osvědčené odrůdy keříkových rajčat, 22.3.2018
No, škoda,že není víc plochy k pěstování.Včera sem přepikýrovala veškerá rajčata, i když sem plánovala celkově zůstat na 40ks, stejně je jich hodně přes 50.To bude ještě hodně k rozdání. Možná ještě nějaké semena keříků koupím a vyseju do... celý příspěvek >
Osvědčené odrůdy keříkových rajčat, 21.3.2018
Zrovna na ten Salus a Šejk sem myslela také, semena si koupím už letos, když je někde uvidím... asi na ně asi bude místo až na další sezonu. Kateřina Š
Osvědčené odrůdy keříkových rajčat, 21.3.2018
Letos rozšiřuju počet rostlin keříkových rajčat.Po lonském uspěšném rajčeti Frodo budu pěstovat znovu-asi 7ks plus dvě sazenice Novinka pridnestrovja. Jaké máte Vy oblíbené keříkové odrůdy, co se osvědčilo nejvíc u vás?Jde mi zejména o české... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 14.3.2018
tak kdyby nemrzlo, bylo by to dobré-já všude na netu vidím na víkend   -3 až -5... Z jakého zdroje to máte?    Kateřina Š36
Top odrůdy rajčat pro sezonu 2018, 11.3.2018
Mě se někdy i stává, že jeden rok mi ta sama odrůda chutná a další rok ne... to třebas když je méně slunka atd. Mě též hodně chutná Start, loni mě překvapilo Stupické skleníkové, a dokonce mi chutnalo i Tornado. Takovou stálicí u nás z... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 4.3.2018
Velmi pěkná diskuze.Rajčata Kalina a Ideal sem loni pěstovala/ale Ideal vypadal jinak než ten na fotu/.Rajče Fantazija mám doma už 3 roky-zatím sem tedy nezkusila-mám to napravit???Trošku víc info k odrůde by nebylo? Kateřina Š
Rajčata na sušení, 30.1.2018
Taiko se suší velmi dobře-mám vyzkoušeno.    K.Š.
Papriky 2018, 30.1.2018
Tak u mě ještě nějaké odrůdy dokličují, použila sem i stará semena... trvalo to tedy déle.Vypadá to, že toho bude až až, něco asi ani nevyužiji.Včera sem ještě přikoupila odrůdu Monanta, byla ve slevě, tak sem ještě také vysela. Počítám... celý příspěvek >
Papriky 2018, 18.1.2018
Tak se po dlouhé době také připojuji.U mě už je dílo též hotovo. Hlavní odrůdou, která mi jde nejlépe, je už tři roky Corno di Torro Giallo, také mám něco málo D di T Rosso, Pimiento Najerano Rojo, Lednická,Almapaprika, Semaroh,Artist,... celý příspěvek >
Kaktusy vhodné do polostínu, 25.7.2017
moc všem děkuji za tipy, něco už sem okoukla na internetu, spousta rostlinek je zajímavých.Určitě si něco opatřím.
Semaroch - jiný druh semen, 25.7.2017
Semaroh je odrůda určená převážně pro sběr v technické zralosti. Plody bledozelené barvě jsou určeny hlavně ke sterilaci ale i na přímý konzum. Pak se uplatní jeho velká plodnost a rostliny neustálé obrůstají novými plody, které se vyvíjí velmi... celý příspěvek >
Kaktusy vhodné do polostínu, 25.7.2017
Nemám vyloženě slunný byt, přesto bych ráda pár kaktusů pěstovala, jaké druhy mám upřednostnit?Parapety jsou na slunci jen menší polovinu dne.Děkuji Kateřina
Paprika pálivá Jalahot, 23.3.2017
Jalahotům i Jalapenám všech druhů se mi loni urodilo víc než je zdrávo-vše pěstováno venku /270m.nm./Jsou ranné, odolné,už při předpěstování sazenic mi rostou rychleji než ostatní papriky. Kateřina Š
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 12.3.2017
papriky se dají v bytě vypěstovat solidní ještě jakž takž.Horší rajčata.Taky bych je chtěla pěkné.Předloni se mi to částečně zdařilo-vysela sem později -v půli března a po měsíci vynesla do foliáku.Rajčata slušně zpevnila, byla pěkná, pevná.Loni sem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika