Příspěvky uživatele - 161.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Začátečník - rajčata, 19.2.2018
Dobrý den, máte někdo zkušenosti se sklovláknovými tyčemi k rajčatům prosím?Spirálové tyče se snadno vyvracejí.  Děkuji Katka
Rajčata na sušení, 30.1.2018
Letos budu poprvé pěstovat odrůdy Taiko, Andine cornue, Hugo. Měly by být ideální na sušení. Také chci zkusit rajčatové chipsy z přebytků co neujíme.
Sloupovitě rostoucí pološvestka Jojo na podnoži Krymsk, 16.3.2017
Děkuji moc za rady. Tak ji ostříhám a spodní větvičku nechám, dobrý kompromis. :-)  Hanka
Sloupovitě rostoucí pološvestka Jojo na podnoži Krymsk, 8.2.2017
Sloupovitě rostoucí švestku, tento termín nedávno použil pan pěstitel z Holovous, možná je příhodnější slabě rostoucí..
Sloupovitě rostoucí pološvestka Jojo na podnoži Krymsk, 4.2.2017
Děkuji, za tipy, na Katinku i Toptaste se podívám. O druhé zmíněné se teď hodně mluví. Jojo mi přijde v březnu v květináči, pak ji vysadím. Uvidím, jak se jí bude dařit. Podle toho, jak mi bude chutnat se zařídím, je tolik možností. Kompoty,... celý příspěvek >
Sloupovitě rostoucí pološvestka Jojo na podnoži Krymsk, 3.2.2017
Děkuji pane Hlavatý.
Sloupovitě rostoucí pološvestka Jojo na podnoži Krymsk, 3.2.2017
V žádném případě nejsem satelitní člověk, ale pravý opak. Hrabu se v zemi odmalička. Uz ve dvaceti jsem si pořídila králíky, které jsem si i sama zabila. Nikdo mi s ničím nepomáhal, tak jděte se satelitem někam.
Sloupovitě rostoucí pološvestka Jojo na podnoži Krymsk, 3.2.2017
Pročítala jsem různé diskuze, co člověk, to názor. Asi hodně záleží na poloze a chutích pěstitele. Jelikož mám už Jojo dávno koupenou, tak ji dám šanci. Je to moje první švestka v zahradě.
Sloupovitě rostoucí pološvestka Jojo na podnoži Krymsk, 2.2.2017
Děkuji za zajímavou odpověď pane inženýre.
Sloupovitě rostoucí pološvestka Jojo na podnoži Krymsk, 2.2.2017
Dobrý večer, máte někdo tuto švestku na zahradě? Pokud ano, jak jste s ní spokojeni? Hanka
Rajčata 2017, 31.1.2017
Jen tak pro zajímavost.'Výluh z přesličky posiluje buněčnou stavbu a imunitu rajčat." Letos vyzkouším.
Rajčata 2017, 17.1.2017
Děkuji za informace. :-)  Tak do toho se pouštět nebudu. Hanka
Rajčata 2017, 17.1.2017
Dobrý den pane Vladimíre, prosím jaké máte zkušenosti s divokým rajčetem? Děkuji Hanka :-)
Jak pěstovat ozimou cibuli?, 10.11.2016
Dobrý večer, dnes jsem ji koupila v Hornbachu. Možná ji budou mít u Kauflandu v diskont zahrádkář. :-)
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika