Příspěvky uživatele - 191.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Teplo skleníku, 15.1.2017
Většina těchto ventilátorů je v provedení: foukání / 1 stupeň (1000W) / 2 stupeň (2000W) a vybaveny termostatem, kterým se volí požadovaná teplota. Takže spíná ohřev podle teploty prostoru a nastavené teploty termostatu. Nemluvě o tom, že použití je... celý příspěvek >
Teplo skleníku, 15.1.2017
Říkáte na jaře - po loňské zkušenosti jsem si pořídil teplovzdušný ventilátor, takže pokud klesne v dubnu teplota v noci pod -6°, kdy už mi mrzne i ve skleníku, použiji jej. Oproti svíčce to dává smysl - nevěřím, že má svíčka nějaký tepelný efekt,... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita struny, 5.9.2016
Kupuju originál Stihl kulatou 2,7 mm a spokojenost. Jednou jsem zkoušel hranatou z Hornbachu a to byla zoufalost, stála pár korun, ale byla hned pryč. Takže jsm se vrátil zpět k té, která byla na namotaná na strunové hlavě při koupi. A hlavně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika