Příspěvky uživatele - 237.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 4.2.2017
Pani, Jana, Kedy ste siali Harzfeuer? Mne práve 2 schádzajú, tak ako 2 Stupické, Startky a Bejbina majú dva a pol týždňový náskok- ale to sa možno vyrovná. Vidím že diskusia pekne rozbehla. E.T.
Rajčata 2017, 4.2.2017
Ešte k tomu Stupickému, naposledy som ho pestovala asi pred 6 rokmi, naozaj mi dozrelo ešte pred Startkami, ibaže sa rýchle vyplodilo a malo slabší vzrast, chuť mi vyhovovala. Tento rok budem pestovať 3 korene na porovnanie skorosti. E.T.
Rajčata 2017, 4.2.2017
Mne sa osvedčili ako najskoršie Start F1, BejbinoF1, Toro.Ak zoženiete semienka ešte skoršie je CristalF1, Z cherry co máte uvedené Tomatoberry a Black cherry.  Z terajšieho výsevu a následnej výsadby z väčších nádob už kvitnúce s násadou by vám... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 31.1.2017
Práve včera som si od nich kúpila cherry Tramezzino brix-9, Mc Dreamy má podobnú chuť, ale najlepšie mi z pestovaných na Slovensku chutná Juanita(Medulienka)-brix 10-11 z farmy Kameničany- dnes sme ich degustovali. Pritom Babindol je pri... celý příspěvek >
Substrát, 24.1.2017
Dobrý deň, to by som aj ja rada vedela. Vysievam už 2. rok do tohoto substrátu pre výsevy a množenie, schádzavoť dobrá, padanie rastlín žiadne, ale je dosť drahý.Ešte aj pikírujem skoré druhy rajčín a papriky do supresívneho substrátu pre rajčiny... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 21.1.2017
No, to je teda riadna pálka,  aj ja som to našla na www.hartmann-brockhaus. Ale tam majú všetky semená dosť drahé, tak ju skúsim aj tento rok len z presevu. Eva T.
Rajčata 2017, 20.1.2017
Medulienka má názov Chuanita- výborná vyváženosť cukrov a kyselín, samozrejme, že semná nedostať kúpiť- skúsila som vlani presev,  Nechala som si asi 3 rastlinky, v sklenníku vydržali najdlhšie, chuťovo výborné, aj násada plodov v dlhých... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 20.1.2017
Tieto som neokúsila, ale v zime pravidelne kupujem z farmy Kameničany. Najmodernejší skleník pre pestovanie rajčín na území Slovenskej republiky v panenskej prírode v tesnej blízkosti CHKO Biele Karpaty, zdrojom tepla a elektriny je  tiež... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 17.1.2017
Dobrý deň, s počudovaním pozerám niektoré reakcie pestovateľov rajčín. Keď niekto vynakladá viac času, síl a elánu na čo najskoršu a  najlepšiu úrodu, prípadne skúša veľa nových druhov, snažia sa ho sa ho znemožniť a dookola obhajujú len to... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 14.1.2017
To ste veľmi pekne napísal pán Vladimír
Rajčata 2017, 13.1.2017
Páči sa mi, ako ste to povedali, pani Jana, proste je to koníček, alebo zmysluplné blbnutie. A tá radosť z prvej úrody! Eva T.
Rajčata 2017, 13.1.2017
No vydržali mi vonku až do prvých mrazov a v sklenníku som posledné oberala začiatkom novembra- posledné z nich sme konzumovali na Vianoce. Eva T.
Rajčata 2017, 13.1.2017
Ešte som zabudla pripísať k foto- Policino- sadené von z 10l kontajneru p 15. máji- prvé rajčinky viď dátum na foto. Nadm. výška 400m. Eva T.
Rajčata 2017, 13.1.2017 Obsahuje fotku
No, sadím prvé rastlinky vždy okolo 6. januára, prisvetľujem im, aby sa nevyťahovali. Do studeného sklenníka ich sadím začiatkom apríla- už kvitnúce, alebo dokonca s malými plodíkmi.V prípade chladného počasia ešte ich nadokrývam cez oblúky netkanou... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 12.1.2017
Pán Vladimír, ja mám všade v dome cez deň okolo 22, v noci 18 stupňov, vlani som siala prvé semienka okolo 6. januára, tak ako tento rok, tak dávam za priesady zrkadlovú fóliu, a večer im na 2- 3 hodinky prisvetlujem, boli by pre ne určitelepšie... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika