Příspěvky uživatele - 39.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Míchat lutr při 2D?, 27.8.2019
Kdyz je michadlo napevno v kotlu z boku. Muze se kdykoli zapnout i při 2D. Muj dotaz. Ma to cenu? Ted myslim přikladně. Kdyz se bude při 2D delat plny vařak. A topi jen dno. Nebo to je uplne bezvyznamne? Je mi jasne že když tam bude na dně tak... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 12.10.2018
Je zajímavé, že v diskusi nikdo nepíše o křenu. S kamarádem jsme vylisovali dva šedesátilitrové demižony jablečné šťávy. Do každého demižonu jsme přidali asi 100 g nastrouhaného křenu, promíchali a uložili ve sklepě. Tuto jablečnou šťávu jsme pili až... celý příspěvek >
Špendlíky, 25.8.2018 Obsahuje fotku
Vinohrad po dědovi, je u Kyjova v trati s krásným názvem Kameníky.
Špendlíky, 24.8.2018 Obsahuje fotku
My máme u vinohradu špendlík s těmito spíše špičatými plody:
Izolace přestupní trubky, 6.7.2018
Mam aparat v chladnem sklepe. A zda se mi ze pri 1D musím uplne moc topit. Dokonce teplota par v hlave 100st a vyteka teprv 20% alkohol. Na vstupu do chladiče 88stupňu.teplota v kotli 90st. Ma vyznam dat tubex na trubku. Ať se tak neochlazuje a... celý příspěvek >
Ořez jabloně, 7.4.2018 Obsahuje fotku
Loni jsem ostříhal jabloň bez rozmyslu a teď obrostla takovými pruty. Může někdo poradit jak ji správně ostříhat? Děkuji.
Toto tu chýbalo, 16.3.2018
Ten clanek je o octomilce Drosophila suzukii, ktera napada spoustu druhu ovoce, ale taky to uz neni zadna novinka.
Falešný Dapple Dandy, 19.2.2018
Chtěl bych se zeptat, zda měl ještě někdo štěstí jako pan Krulikovský na pravý Dapple Dandy? Bohužel se mi nedaří s ním spojit pro odkup roubu.
Přípravek na ošetření ran révy po řezu, 14.2.2018
Proti napadení houbami způsobujícími escu (choroby kmínku) se chrání nátěrem právě čerstvé rány po zimním řezu, hlavně ty vetší do staršího dřeva. Že později začnou slzet nevadí, dřevo se tím pročistí.
Dolná Strehová, 9.2.2018 Obsahuje fotku
Tak já se musím některých novějších odrůd zastat, koupil jsem loni v obchodě plody asijkých slivoní, v bedýnce měli podle nálepky žlutomasou Blackamber - klasicky nevyzrálé kyselejší chuti, spolu s přimíchanou nějakou červenomasou blumou a to byla... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 5.12.2017
Dobrý den, dnes by mi měla dojít semínka odolného Crimson Crush z Dobrasemena a zas až tak drahá nejsou. Tak příští rok uvidíme, jak si povedou. Otázka je, zda nebude ještě sušší rok než letos.
Nemocné kaktusy, 4.9.2017 Obsahuje fotku
Poradí mi někdo, jak kaktusy zachránit?
Onemocnění kaktusu?, 26.7.2017
Děkuji za pomoc, kaktus jsem postříkala, tak snad se z toho dostane :)
Onemocnění kaktusu?, 25.7.2017 Obsahuje fotku
Poradil by prosím někdo, co se s tím kaktusem děje a co s ním dělat?
Choroba na tresni?, 17.5.2017
Dekuji tak to je asi pomrzle.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika