Příspěvky uživatele - 20.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drobné ovoce jsou už dávno i aktinidie, zrovna tak i ovocné zimolezy, 25.5.2017
jednodomý jedinec mají ve výzkumáku v holovousích.  jiným samosprašným zatím moc nevěřím/Isai/, prferuji dát samce, k němu pak padsuje mnoho výborných odrůd, které lze zasadit: Superjumbo, rogow, estafeta,extaze, bingo a jiné. Samec je dobrý pro... celý příspěvek >
Bílý červ v kompostu, 23.5.2017
pokud jsou v květináčích a pak v kompostu bílé larvy velikosti do 1cm, tak ty zničit, může to být lalokonosec.bývá jich skoro vždy víc pohromadě.to je nejhorší škůdce. ale chroust či zlatohlávek taky může být malý. nevím, zda chroust už je chráněný... celý příspěvek >
Goji, 22.5.2017 Obsahuje fotku
existuje goji s plody žlutými, červenými a černými.Ty černé prý mají více vitamínů než jiné.Pěstují se asi jen v subtropických oblastech. U nás v přírodě rostou divoké kustovnice, které plodí jen sem tam jednu malou kuličku. dobré jsou snad jen pro... celý příspěvek >
Moruše, 22.5.2017
můj známý pan Ochodnický posadil moruše blízko vchodu do domu.Pak mi vyprávěl, že ovoce padá, sají na něm mouchy a on měl stále plný dům much.Nakonec to porazil a nasadil ořešák, který mouchy odpuzuje. Podobně peckoviny opadávají a šlape se v tom,... celý příspěvek >
Muchovnik, 4.5.2017
Máte ho nádherný. Já mám Martin a Tgiesen a ty jsou nejlepší. Pak možná Northline a Smoky a Sleyt ujdou.
Kustovnice = goji, 20.4.2017 Obsahuje fotku
černoplodá kustovnice má hodně vitamínů. snímek neumím vložit.
Neznáte tento druh jahody?, 20.4.2017
Já dávám asi 15cm od sazenice malou neplnou lžičku granulovaného hnojiva, nebo kápnu tekuté.Rostlina si to z půdy nasaje a když to udělám teď na jaře, tak jahody rostou jako z vody.Mají rády kyselejší půdu, nesmí se pod nimi vápnit.Proto nedávám... celý příspěvek >
Kustovnice = goji, 20.4.2017
Červenoplodé i žlutoplodé už se u nás dají sehnat, dokonce i v odrůdách, ale černoplodé, které mají více vitamínů než jiné tu ještě nebyly.Jsou dost trnité což je nepříjemné, ale někdo se snad odváží je zkusit. Jejich domovina je čína.Čína ale má... celý příspěvek >
Drobné ovoce jsou už dávno i aktinidie, zrovna tak i ovocné zimolezy, 20.4.2017
Co by se pěstovat nemělo?  Já se snažím nemít nic jedovatého a odsuzuji ty, kteří pěstují skočec neb štědřenec a podobné rostliny.Jsou to blázni, tak silné jedy mít doma a často tam, kde se pohybují děti. Je i mnoho jiných jedovatých rostlin a... celý příspěvek >
Sladka ostružina, 18.3.2017
Proti plevelu sázím stromy, v jejich stínu plevel neroste.Stromy rostou jako plevel, já jen chodím sklízet.Občas něco uříznu, nechám měsíc schnout na ohništi a spálím.Bez ohniště to je špatné, leda kdo má drtič větví si poradí. Dobré je zasít... celý příspěvek >
Jeřáb - Dezertnaja (Mičurinův dezertní), 4.3.2017
já ochutnával jeřáb v želešicích před hlavní budovou ve státní zkušebně, kde bývá den otevřených dveří, ale já tam byl na podzim, vypadalo to jako černý jeřáb, bobule byly velké, velmi chutné.ten bych chtěl.
Drobné ovoce jsou už dávno i aktinidie, zrovna tak i ovocné zimolezy, 22.2.2017
pardon, délka je 42mm, ne 4,7.    spletl jsem délku s váhou bobule v té rychlosti.
Drobné ovoce jsou už dávno i aktinidie, zrovna tak i ovocné zimolezy, 22.2.2017
Malé?  u odrůdy vitakola délka bobule je 4,7mm, pokud má spprávnou výživu, váha bobule je 4,7gramů, ale protože jsou na stopce tři bobule, tak na stopce je 14 gramů.dvě bobule stačí na denní dávku vitamínu c, čili je to více lék nežli... celý příspěvek >
Keříčkové kiwi, 20.2.2017
Ale Camu rostou jen v tropech, tady vám neporostou a i kdyby vám tady vyrostly ve skleníku, tak vám chutnat nebudou.Kdežto aktinidie tady rostou kromě mrazových kotlin a chutnají výborně, je to lahůdka.Vitamínu C mají také hodně šípky, naše divoké... celý příspěvek >
Jak ostříhat kiwi?, 20.2.2017
Řežu pouze v období od květu do října, nikdy jindy, zato však po celou tuto dobu kdykoli. Při řezu je nutno brát v úvahu charakter dřeva aktinidií. Pruty mají vysokou pevnost v tahu, ale skoro žádnou v lomu. Proto není správné ustřihnout prut a pak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika