Příspěvky uživatele - 152.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Polyversum na rajčata (i jinou zeleninu), 10.1.2017
Ja používam Polyversum hlavne na rajčiny už asi 6ty rok, a s dobrými výsledkami. V jeden rok, kedy som mal tiež rajčiny až do mrazov, sa asi 2 metre za plotom dali vidieť už v polovici leta u suseda "čierne múmie" (zoschnuté rajčiny), čo o.i.... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 20.12.2016
Brandywine je po svete známa pre svoju extra delikátnu, bohatú chuť. Rovnako Cherokee Purple, jej "sestra" Cherokee Green mi chutila tiež veľmi. Sú to veľkoplodé, "biftekové". Nedosahujú samozrejme sladkosť cherry rajčín, ale sú naozaj lahodne,... celý příspěvek >
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 16.12.2016
Mne sa tedea POLYVERSUM opakovane osvedčuje, treba ho však aplikovať minimálne 1 týždeň pred predpokladaným šírením patogénov, toľko totiž trvá, kým sa huba "asimiluje" v rastlinách. Po cca 40 dňoch sa stráca, a treba znova aplikovať. Okrem toho, že... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 14.12.2016
Dobrý deň, prípadne pekný večer, s počudovaním vidím, že tu takúto tému ešte nikto nezaložil, tak teda poďme na to. :) Ja si vyberám každý rok hlavne zo svetovej ponuky semenárskych firiem, najčastejšie Uk a USA, mám dobré skúsenosti. Aj keď je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika