Příspěvky uživatele - 105.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zabezpeceni zahradniho traktoru, 10.3.2017
Od zabezpečení chci, abych měl majetek co nejdříve zpátky, než je znehodnocen. Ksicht intenzita opálení šiltovka zloděje mě nezajímá, potřebuji vědět, kam dal, co ukradl a rychle. Oni si ho pomáhej dohledají obráceně od toho, komu prodal, proto mám... celý příspěvek >
Zabezpeceni zahradniho traktoru, 10.3.2017
Mrkněte na Trackito. Levné úplně není, upozornění na android, dál platíte za data. V mém W se osvědčil, zloděj byla moje žena :-), jela na nákupy. Trošku ji překvapilo, když jsem ji zavolal, že parkuje u Olympie.
Ukládání 4T křovinořezu, 27.2.2017
Jo přesně. A moc oleje v motoru je špatně.
Ukládání 4T křovinořezu, 27.2.2017
Terminus technicus přepad je nepřesné pojmenování odvětrání motoru, vyrovnání tlaků ve skříni. Přeplněný motor olejem vytlačuje se vzduchem do odvětrání a do sání i olej. Do sání se mají dostávat výpary a přetlak.
Ukládání 4T křovinořezu, 27.2.2017
Ahoj, deci oleje v motoru neudělá škodu, že by olej někam natekl, třeba do sání, do výfuku. Vytečený olej chybí v motoru. Loužička oleje pod jakýmkoliv strojem je vykřičník a měla by následovat kontrola hladiny oleje. O vytečení oleje, či problému,... celý příspěvek >
Vůle ventilů HECHT 548, 26.2.2017
Čínu nedělám, Honda OHV má.15mm a.20mm. Zeptej se v Hechtu.
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 20.2.2017
Karbece neprodávám, zkus pohledat v levných součástkách.
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 20.2.2017
Mám originály jak na křováku, tak na fukaru a čerpadle. Šrouby na seřízení tam nejsou. Chinu nedělám, měls napsat hned vo co gou.
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 20.2.2017
Na Tvém karburátoru se šoupátko otáčí na svislé ose tahem lanka a současně vyjíždí nahoru. Klapka se otáčí na hřídelce od dorazu po doraz těch 90°.
Seřízení ventilů 4 takt.křovinořezu, 20.2.2017
Vyřešil servis. Nalévali 100 ml oleje a vylévali 80 ml oleje, nepočkali až vyteče všechen olej. Odvětrání je do sání.
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 19.2.2017
Ptáš se špatně. Šoupátkový karburátor křovinořezu má membránu. Čerpací membrána čerpá benzín do karbecu. Karbec nemá plovákovou komoru. Rozdíl je v šoupátku a klapce. Šoupátko je otočné a současně se otáčením vysunuje a na šoupátku je jehla, která... celý příspěvek >
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 19.2.2017
Po sobě čtu, ať správně pochopíš Ty můžeš naklánět svůj křovinořez a jisté omezení je v oleji v motoru.
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 19.2.2017
Aha, tak si prosím Tě zjisti, co sem píšeš. Membrány jsou na obou karbecích, jak pro 2T, tak pro 4T a sekačky do přenosného nářadí nepleť. Na sekačkách jsou jiné karburátory - plovákové. Ty můžeš naklánět a jisté omezení není v plováku, je v oleji v... celý příspěvek >
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 19.2.2017
Ve 4 T křovinořezech jsou šoupátkové karburátory a ty se nedají seřizovat. Studený motor bych nechal chvíli zahřát, tráva se seče v teplejším období. Kdyby problém přetrvával, je potřeba vyčistit karburátor - trysku. A to bych Ti nedoporučoval, jsou... celý příspěvek >
Hecht 7100, 15.1.2017
Sleduju pokrok hechta made for gardenz ciny přes nas k nemcum. Nemci nemaji hechtik 7100 zato samej tepiich na hecht.de. Němci by ho ani nechceli oni vi co za tim vehlasnym jmenem je. U nas se proda levny kupuju pasuje strasak pasuje,, pisu z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika