Příspěvky uživatele - 11.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Osobní zkušenost s jednotkou mající motor Vari XP-200, 30.8.2017
Pořád se teda neví o jakém konkrétním videu je řeč, ale co jsem viděl já si taky jen myslím že je to ono a to co jsem slyšel i přes sluchátka je nekvalita zvuku. Nemůžu si pomoci. Ona tam mírně kucká i ta Honda.  Asi půjdu na uší nebo nevím. S... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 28.8.2017
Mohl by mu někdo napsat, co je to kopie? Když strčím do kopírky text s hrubkama mám očekávat, že výsledek bude opravená kopie?
Ekodotace na motor Vari XP-200, 16.8.2017
Já teda nevím, ale 24 let stará Honda GXV měla klikovou na obou koncích opatřenu valivým ložiskem. Dnes a nějakou tu chvíli už to trvá, je tento motor s jedním ložiskem. INOVACE!!!
Ekodotace na motor Vari XP-200, 15.8.2017
Podle stejného "vzorce" poznáš po pohledu nekvalitu materiálu popřípadě v jaké míře? Podle mne je to slušně konstruovaný motor. A ano, Vari od prvopočátku informuje o zemi původu. Na Hondě může odejít karbec, zapalování,... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 14.8.2017
Já ty motory vidím i zevnitř a fakt nevím, proč by XP200 neměl vydržet. Valivé ložisko na klice, ani klikovka není z dubu, kolový regulátor s plastovým ozubením, broušená nazvihátka, kovové tyčky rozvodu, kovová a broušená vačka rozvodu, kovové... celý příspěvek >
Aku postřikovač, 13.6.2017
Pane Vysloužile, ten minulý čas platí pro obě značky? Proč?
Štípačka vertikální Vari - sjela pístnice, 24.5.2017
Kde pak, ne nadarmo se říká - když tě všechno zradilo, pomůže ti kladivo!!
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 15.5.2017
No a nemůže tam být nějaká závada? Já fakt problémy s vibracema nemám a jsem se strojkem spokojený.
Hecht 7100, 22.4.2017
No, já jsem záměrně uvedl dva servisní úkony, ke kterým, ve většině případů, není třeba ND. Plně souhlasím s tím, že by si jeliman mohl umět odkalit karbec. S čištěním už nesouhlasím, neb se to nedá použít na každý karbec. Stejně tak by se ale... celý příspěvek >
Hecht 7100, 22.4.2017
Ano!!! Potvrzuji!!!  TJčka jsou dnes a snad víc než kdykoli před tím, jen pro lidi s tech. rozhedem a praxí. Oni totiž ti servisní jelimani dnes nezvládají ani sežízení. Jak předvstřiku, tak otvíracího tlaku trysky vstřikovače paliva.
Sekačka honda gcv 160 špatně startuje, 18.4.2017
Já jsem prémiové palivo z popsaných důvodů ještě nekoupil, nevím, proč bych to dělal a neznám co je to problém s palivem. Tedy BA95 a aditiva si přidávám sám. Je to levnější a hlavně spolehlivější co se poměrů týká. Taky aditivuju každej litr co... celý příspěvek >
Sekačka honda gcv 160 špatně startuje, 18.4.2017
No nezblázněte se z těch prémiových paliv. Jsou ještě superprémiová. Doporučuju si o tom něco přečíst oč vlastně jde. Přidaná aditiva ano, jde o to v jakých koncetracích u jak označeného - nazvaného paliva a hlavně je třeba si uvědomit, že to... celý příspěvek >
Vari Honda spojka, 10.4.2017
Jak na to? Veme se stahovák spojky a je dole.
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 8.4.2017
Přidírání ventilu - sacího ventilu není nic s olejem či palivem. Honda měla problém s tolerancí, takže výrobní problém. Zjištěno měřením, ovšem ofiko nikdy nic nepřiznala.
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 7.4.2017
Tak jasně že DV nemá, stačí nechat pootevřený ventil.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika