Příspěvky uživatele - 231.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení brambor po staronovém způsobu, 25.8.2017
jsem to já.  Pěstování brambor v pytli mám naplánováno na příští rok. Tak jsem na to zvědavá. Počítám, že budu ráda, když mi vůbec něco vyroste. 
Sázení brambor po staronovém způsobu, 25.8.2017
Tak já si myslím, že chyba byla v tom, že jste vysadil brambory do té čerstvě posekané trávy. Pokud jste ji ještě zaléval tak není divu, že se vám podařilo brambory uvařit.  Takže pokud chcete být úspěšný a v tuto chvíli ještě nemáte... celý příspěvek >
Ovocné stromky nerostou, 10.8.2017
Zdravím, já jsem to udělala tak, že jsem začala kolem stromů mulčovat, smíchaná usušená tráva, sláma a štěpka. Během jednoho roku se situace zlepšila o 100%, další rok to samé a až třetí rok jsem opatrně prokypřila půdu pod mulčem a navezla kompost.... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 4.1.2017
Semo prodává i směs Hokkaido a pak bych ráda podotkla, že Hokkaido jsem jako F1 nezaregistrovala, ale je fakt, že já mám na mysli tykve, nevím jestli je nějaká odrůda rajčat se stejným názvem. janas
Lze podsadit borůvku brusinkou?, 5.1.2016
My to tak máme, 3 keříčky borůvek 4 keříčky brusinek. Sice je máme teprve třetí rok, ale už prvním rokem plodily všechny keříky. Zatím rostou moc dobře.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika