Příspěvky uživatele - 248.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde se stala chyba?, 2.1.2018
Dobrý den, Rafaeli i pane Šlosare, díky za názory.Pokusim se to ještě nějak vychytat.Šlo mi jenom o to, proč 2D pořád musím "odstavovat" někde kolem těch 62%.myslel jsem, že dělám někde chybu. Takže díky a ať se daří. Roman
Kde se stala chyba?, 31.12.2017
Dobrý den, pane Šlosare, děkuji za reakci a jsem rád, že se mohu zrovna s Vámi podělit o můj problém.Na moji obhajobu uvádím, že na destilaci používám dvouplášťový kotel s dvojitým dnem a jako tepelné médium vodu, takže myslím, že kvas nemohu... celý příspěvek >
Kde se stala chyba?, 30.12.2017
Rafaeli zdravim a děkuji za info.urcite jste mě potěšil s vaší informací.nejsem začátečník už nějaké roky pálím, ale nikdy jsem se právě netrefil s tím procentem "doporučované odstávky" jak se všude uvádí.Vzdy se to pohybovalo okolo těch 60% a konec,... celý příspěvek >
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 29.12.2017
Zdravím, pro hosta 195.11 měl jsem stejný problém, viz názor výše, vyřezal jsem odkalovač, je to o hodně lepší, ale možná vaše úprava bude ještě lepší.Prosím nemohl byste mi pro inspiraci poslat fotku nynějšího přístroje. Díky a at se daří... celý příspěvek >
Kde se stala chyba?, 29.12.2017
Dobrý den, prosím o radu, v čem je chyba.Letos při druhém pálení špendlíkovice jsem musel proces zastavit už při cca 62%,neboť začalo téci něco nevábné až nechutné chuti./včas jsem odchytával a ochutnával/.Jde mi prosím o to, že se všude... celý příspěvek >
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 19.12.2017
Dobrý den, doporučuji odtranit /vyřezat/ údajný odkalovač, vyřadit z provozu "chladící prsty" /jestli je tam máte/ a zapojit chladící vodu přímo na chladič.Prostě z toho polského "zázraku",který nefunguje udělat KLASIKU přístroj a je pokoj.Já... celý příspěvek >
Tepelné médium do dvouplášťového kotle, 2.1.2017
Zdravím pane Slabinák, léta jsem pálíval jen s vodou, vše dobré, ale: Mám kotel na 50l kvasu i s přetlakovým ventilem ale doba "ohřátí" vodou byla dlouhá, proto mě napadla právě ta chladící kapalina.Tak jsem použil kapalinu jednoho výrobce,... celý příspěvek >
Tepelné médium do dvouplášťového kotle, 30.12.2016
Dobrý den, já bych použil normální nemrznoucí směs do chladiče automobilu.ma to vyhody v pořizovací ceně pak že setrvačnost ohrevu neni tak velká jako u olejů a hlavně bod varu je někde kolem 150 stupňů což je bohaté dostačující a ještě navíc... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika