Příspěvky uživatele - 184.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o určenie dreviny, 21.5.2019
ďakujem veľmi pekne.,,to isté mi ukázalo na plantnet..sme to porovnávali, môže to byť ono..prosím poraďte, či je zaujímavý pre pestovanie v záhradách, či ho zachovať, či dať preč, poznám ho iba z počutia, vlastne nepoznám nikoho, kto ho... celý příspěvek >
Prosím o určenie dreviny, 21.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý deň, pri mini orgováne my vyrástol stromček, pravdepodobne nálet, lebo si nepamätám, že by som tam nejaký sadila. prosím vedel by ho niekto určiť podľa listov?  ďakujem veľmi pekne
Burina, či trvalka?, 8.4.2019
ďakujem, ak prežije, tak dám, zatiaľ to fakt vyzerá na ten digitalis, je to obrovský trs, preto ma to zaujíma, tiež nemám rada, keď neviem, čo to mám..
Burina, či trvalka?, 8.4.2019
ďakujem za tip..ale zabudla som napísať, že tomá asi 30 cm
Burina, či trvalka?, 8.4.2019 Obsahuje fotku
ďakujem,,bola som to pozrieť znovu, chlpaté, zúbkované listy.že by to bolo fakt ono? vďaka ešte raz
Burina, či trvalka?, 8.4.2019
ak skúsim a uvidím, fakt som zvedavá.. a ďakujem
Burina, či trvalka?, 8.4.2019
Keby sa mi tu objavila nejaká cudzokrajná bylina, by som sa nečudovala, lebo nebohý p.sused dovliekol zo zahraničia plno rastlín aj stromov, samozrejme aj s chorobami tak tu behajú páni profesori z cudziny a mu to tu "liečia" ale súhlasím appka to... celý příspěvek >
Burina, či trvalka?, 7.4.2019
tiež som nad tým uvažovala, ale nie som si istá mám ho v záhrade, zajtra pozriem na tie, ako vyzerajú..ale teraz sme skúšali v appke na určovanie rastlín a ukázalo toto: Cynoglossum amabile..., ak je to ono, asi bežná burina to nebude
Burina, či trvalka?, 7.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý deň,prosím vedel by niekto určiť, čo mi to vyrástlo v zeleninovom záhone? Zajtra to musí preč, tak neviem, či presadiť, alebo vyhodiť, ďakujem 
Čo to rastie v trávniku?, 10.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň, prosím nevie niekto, čo mi to rastie v trávniku? Je to dlhé, biele na konci má čiernu hlavičku.Ďakujem
Broskyňa - čo s ňou?, 10.6.2018
ďakujem pani Lída za odpoveď, tak strihať aj vinohradnícku broskyňu? viac ľudí som sa pýtala, ako sa starať o takúto broskyňu a väčšina odpovedí bola, že oni nerežú a nestriekajú,,
Broskyňa - čo s ňou?, 9.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu. Do bylinkového záhonu pri terase som zasadila mini nektarinku. Ale zjedol mi stromček pes.Najprv nektarinky a potom celý stromček. Z podnože mi vyrástli dva konáriky, ktoré som zo zvedavosti nechala, ak budú... celý příspěvek >
Cotoneaster - skalník, choroba, škodca, 2.5.2018
ďakujem obom za odpoveď, tie svilušky poznám, bohaté skúsenosti, to som kontrolovala ako prvé, no nenašla som ich, ani pavučinky sa nerobia, no môžem skúsiť znova...
Cotoneaster - skalník, choroba, škodca, 2.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň, prosím vás, vie mi niekto poradiť, čo tomu cotoneastru je? Na jar nahodí nové výhonky, nakoniec dopadne takto. Aj prosím vás aký postrek mám na neho použiť. Ďakujem za radu Eva
Trvalky - určenie, 28.5.2017
Ďakujem vám veľmi pekne obom. Ja by som na tú večernicu asi neprišla, ani google mi nepomohol :). Ja som ju kupovala v OBi, už rastliny a prekvapilo ma, aké sú krásne.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika