Příspěvky uživatele - 57.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
cibulky se zblaznily, 16.12.2008
No to je skvělé - tak že bych možná v lednu dala sestřenici k narozeninám narcisy z vlastní zahrady - myslím kvetoucí:-)
cibulky se zblaznily, 15.12.2008
Díky... přemýšlím, zda to nezahrnout třeba zelenými větvičkami či suchým listím...
cibulky se zblaznily, 14.12.2008
NO já jsem dnes zjistila, když jsem po delší době obhlédla pořádně zahradu, že narcisy aj - co jsou na podzim nově sazené, mají již list ytak deset cm nad zemí! je to normální? Co teď? děkuji za radu.
cibule ze semínka, 28.11.2008
Díky - ještě jeden dotaz - co je to brzy zjara... u nás jsou poslední mrazíky každý rok ještě v posledních dnes května... i když cibuli to rozhodně nevadí, pokud je ze sazečky, ale jak to bude s tou ze semínka - jestli ty "lístky" nebudou... celý příspěvek >
cibule ze semínka, 25.11.2008
Moc vám děkuji za všechyn odborné rady. úplně jste mi změnili informace, co se zatím ke mně dostali. Ale už se těším, až sleze sníh. Moc děkuji.
Cesnak na skorý jarný konzum, 20.11.2008
Nám se jednou stalo, že jsme zapomněli sklidit česnek ze zahrady - tedy spíš byl problém stěhování atd... takže další rok na jaře se ještě ve sněhu objevily česnekové "lístky", na které jsme chodili, trhali a konzumovali. Ale to není žádná... celý příspěvek >
cibule ze semínka, 20.11.2008
Sice ještě ani pořádně nezačala zima, ale když je čas, sbírám informace do budoucna. Prosím, ráda bych měla některé druhy cibulí, které jsou jen semínka. Jak tedy správně na to, abych ze semínek měla napřesrok velké cibule? Chápu dobře, že první rok... celý příspěvek >
Popel na zahradu?, 2.11.2008
No z uhlí bych taky neměla odvahu:-(
Popel na zahradu?, 29.10.2008
Díky. Díky.
Popel na zahradu?, 29.10.2008
Ahoj všichni, vím, že dříve lidé sypali popel na zahradu - jako obohacení půdy. Asi to byl popel jen ze dřeva, no vím, že to někteří dělali i z uhlí. Má to nějaký smysl???
cibule nevyrostla, 8.10.2008
Když zahradu obdělávala babička, byly cibulky malé. Když jsem začala já, začala jsem je vždy přihrnovat trávou - čerstvě posekanou - no prostě nějaký mulč (lepší by bylo samozřejmě suché sen než čerstvou trvávu). Od té doby jsou cibule doslova... celý příspěvek >
Fialová versus žlutá cibule, 28.9.2008
je pravda, že ta fialová byla v zástinu rajčat. Nám se cibulím moc daří - těm žlutým. Máme je doslova obrovské. ale s tím stínem si dám pozor. Děkuji za radu.
Lahůdková cibule - jako sazečka napřesrok?, 25.9.2008
:-):-)
Fialová versus žlutá cibule, 25.9.2008
Kvůli té chuti a barvě také... jsem sadila tu fialovou cibuli, ale překvapilo mne, že byla tak malinká. Existuje nějaká velká nebo aspon větší odrůda fialové cibule? Myslím běžně k dostání. Děkuji
Fialová versus žlutá cibule, 24.9.2008
Možná takový přihlouplý dotaz, ale... Sadila jsem fialovou a klasickou žlutou cibuli, obě jsem koupila jako stejnou odrůdu, velikost i tvar mi přišel naprosto stejný. Ale ted při sklizni jsou fialové poloviční anebo i menší velikosti než žluté... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika