Příspěvky uživatele - 239.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jak se starat o pokojocou slunečnici (helianthus sunsation), 25.5.2008
Zahradu bohužel nemám, jen balkon a ten je na jih, vydrží tam jen nejodolnější, sluníčko mi skoro všechno spálí. Ale zatím jí mám v květináči na stole asi 1,5m od okna a vypadá to, že se jí daří, tak snad...
jak se starat o pokojocou slunečnici (helianthus sunsation), 17.5.2008
dobrý den, dostala jsme k narozeninám malou slunečnici a nevím,  jak se o ní starat a co potřebuje. pokud víte, poraďte prosím, předem díky
poraďte prosím, co to mám za palmu, 15.4.2008
no já se bojim, že bude potřebovat větší květináč právě...
hodí se k sobě tyhle kytičky?, 15.4.2008
děkuju moc, už jsme je dala k sobě, ještě mi chybí jedna poslední várka kamínků. podcenila jsem to a koupila jen 5 kilo: o) zítra či dneska po práci dodělám a pošlu foto, zatim je to moc pěkný, jen jsou ještě vidět květináče, tak to za zasypu... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 13.4.2008
když tak na ty vaše koukám... asi je začnu pěkně drtit: oD
poraďte prosím, co to mám za palmu, 13.4.2008
tak jsem dala na vaše rady a rozhodla se nechat adélku být. koupila jsem si jiné kytičky, tak se zaměřím zase na ně: o)) ještě jednou díky
hodí se k sobě tyhle kytičky?, 13.4.2008 Obsahuje fotku
Zdravíčko, koupila jsem si nějaké kytičky ze zeleného mixu a chtěla bych si je dát dohromady. Ne přímo sesadit společně do půdy, ale rozdělit květináče do košíku a zasypat to kamínky. Myslím, že se tyhle k sobě hodí(z hlediska světla, vlhka,... celý příspěvek >
broučci v květináči, 9.4.2008
jo a tady to vypadá, že má paní podobnej problém, některé rady by se vám třeba mohly hodit, tak jsem to zkopírovala: Dobrý den, potřeboval bych poradit jak proti škůdci, který přebývá v zemině. Dospělý jedinec je malá blanokřídlá černě zbarvená... celý příspěvek >
Záchrana krotonu, 9.4.2008
jo tyhle bestie jsem měla na rademacheře a nemilosrdně jsem je vymlátila všechny: o) ovšem moje kytička nebyla dvoumetrová. spotřebovala jsem na to jeden agrion a hlavně jsem jí mohla nastříkat v garáži, abych si tim nezamořovala byt, vy to s... celý příspěvek >
broučci v květináči, 9.4.2008
já bych toho hajzlíka chytla a poslala bych ho větvičkovi do receptáře: o) a nebo se poradila někde v dobrém zahradnictví, případně koukla do knížky. a na internetu je toho spousta. zkuste se podívat třeba tady, jestli tam najdete "toho... celý příspěvek >
broučci v květináči, 9.4.2008
no aby ten repelent nepřihoršil ještě kytce
pokojové květiny, 9.4.2008
jo a ještě pokud vím, tak přímé slunce (snad i to jižní: o)) dobře snáší například nolina, tzv. sloní noha. ani jí prý nevadí suchý vzduch, ovšem v zimě jí musíte dát někam, kde by měla tak kolem destu stupnů. pak taky ještě jatrofa - dávivec odulý,... celý příspěvek >
radermachera, 9.4.2008
taky jsem měla něco podobnýho s rademacherou, ale ty lístky byly spíš nažloutlý..a potom opadávaly. byl na tom nějakej neřád, kterýho jsem si na tom přinesla ze zahradnictví, tak jsem to vymlátila: o) na první pohled to nebylo vidět, ale byly... celý příspěvek >
poraďte prosím, co to mám za palmu, 9.4.2008
vosk nebo lak. používá se obojí. dává se na rány, když se řežou dřeviny, u bonsaí to funguje stejně. urychluje hojení a tvorbu kalusu a zabranuje vzniku různejch infekcí a houbám. po nějaký době sám odpadne. používám to běžně, ale jinak mám... celý příspěvek >
pokojové květiny, 9.4.2008
joo kolopejka, tak to jsem "vědívala":o) díky za připomenutí 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika