Příspěvky uživatele - 146.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žluté skvrny na citrusu, 29.2.2020
Jak jsem již psal. Nikdy jsem žádný hmyz nenašel.
Žluté skvrny na citrusu, 29.2.2020 Obsahuje fotku
Mám pěkné citrusovníky. Někdy se mi objeví žluté skvrny na listech. Žádné breberky jsem na listech nikdy neobjevil. Můžete mi prosím poradit co dělám špatně?
Kysané zelí, 17.12.2019
Jodidovaná sůl mírně změní barvu červeného vysockého zelí. Možná i jiných odrůd.
Co mi žere slepice, 6.12.2019
U nás vždy útočilo Káně lesní. Několikrát jsme ho přistihly. Jednu slepici jsme dokonce zachránili.
Jak podporit dozrani feferonek, 28.10.2019
Dal jsem si do kyblíku TRINIDAD MORUGA SCORPION RED a doma rostou lépe jak ve skleníku.
Co mi žere slepice, 19.10.2019
Pokud zůstane slepice bez hlavy většinou to dělá kuna. V nynější době když opadají listy stromů u mne každý rok útočí Káně lesní. To roztrhá břich.
Túje žloutne, 26.9.2019
Sousedi mají stejný problém. Semilsko.
Mochyně peruánská barva a chuť, 27.8.2019
Píše se na sáčku semen, že se má sklízet když obal plodu zasychá. V tomto stádiu mám ale plody světle zelené, nebo nažloutlé. Plody voní, ale chuť nic moc. Plody chutnala sousedka, a nebyla z nich nadšená. Mají se plody nechat nějak dozrávat? Plody... celý příspěvek >
Jak se zbavit kořenových výmladků, 10.8.2019
Já než porazím strom, tak navrtám na podzim dole kmen. Injekční stříkačkou vstříknu Randap. V zimě pokácím strom. Příští rok se neobjeví žádné výmladky.
Trinidad moruga scorpion red, 1.8.2019
Mám dvě paprikyTRINIDAD MORUGA SCORPION RED a opadávají mi květy. Ještě se mi neutvořil žádný plod. V polykarbonátovém skleníku mám ještě PCR a beraní rohy. Ty již dávno sklízím. Hadovky a rajčata mají neuvěřitelný výkon. Všechny papriky jsou... celý příspěvek >
Hraboši v bramborách a na paprice atd, 23.7.2019
Používám klešťové pasti. Po chycení hryzce je ho třeba ihned odstranit, jinak tam již dalšího nechytíte.
Prosím o určení, 7.7.2019
Děkuji za určení, hodí se mi.
Prosím o určení, 7.7.2019 Obsahuje fotku
Na zrušené zahrádce mi vyrostla tato rostlina.
Čmelíci, 28.6.2019
U nás v rodině se používá hydrát vápno. Po úklidu, vždy lehce vysypu kurník vápnem, a na to hobliny nebo slámu. Jednou jsem přestal vápno používat, a hned jsem musel kůru aplikovat.
Rozmnožování muchovníků, 30.5.2019
Ten můj muchovník Alaska je pěkný plevel. Když byl malý rostl tak o 30 cm. Nyní výmladky přes metr. Výška keře téměř 4 metry. Kdyby si ho někdo vykopal tak budu rád. Jinak půjde na podzim do lesa.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika