Příspěvky uživatele - 220.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zkrátit větve meruňky?, 11.7.2017
Prosímo o radu. Máme meruňku, která roste hodně do výšky a tak potom sklizeň jejího ovoce je čím dál náročnější.Kdy semůže provést ořez?Po úrodě nebo až na jaře? A o kolik? Děkuji.
Vánoční kaktus, 29.1.2017 Obsahuje fotku
Letos mi opět kvetly už v listopadu.R
Orchidej - co s ní?, 29.1.2017
Opravdu to zakoření a vyroste nová orchidej?
Begonie, 27.1.2017 Obsahuje fotku
Udělaly mi obrovskou radost. I ulomené čízky z května po zakořenění vykvetly. Rozinka
Orchidej - co s ní?, 27.1.2017 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto.
Orchidej - co s ní?, 27.1.2017 Obsahuje fotku
Už je to víc než rok co se mi ulomil hlavní listový výhon na orchideji. I když ji přihnojuji, listů jsem se zatím nedočkala. Jen na květní stvolu to vypadalo, že brzy pokvete, protože stále raší nové odnože. Je to živé ale žádný pupen se nenaplňuje... celý příspěvek >
Begonie, 5.12.2016 Obsahuje fotku
A takto kvetla letos begonka z řízků, Škoda, že jen jedna barva. Rozinka
Begonie, 2.12.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den paní Marcelo tak ty moje ulomené stonky begonek přece jen zakořenily a stihly i kvést, Přikládám foto a kvetoucí až příště jak je dám do počítače. Zdraví Rozinka
Begonie, 4.5.2016 Obsahuje fotku
Dlouho jsem se neradovala s krásně narostených begonií. Některé už měly i poupata před rozpukem. Přišel trochu větší vítr a ty nejvyšší mi všechny dolámal. Dala jsem je do sklenice s vodou a zkouším zda-li pustí kořeny. Myslíte, že se dají i takto... celý příspěvek >
Vjejířovka - pěstování, 14.4.2016
Jak se dá uchovat přes zimu vjejířovka? A jak se na jaře rozmnožuje? semeno jsem nikde neviděla. A ještě mám dotaz na surfinie jestli se dají rozmnožovat z mladé sazeničky řízkama namočenýma ve vodě aby zaoořenily a pak nasadit. Děkuji.
Muškáty po zimě, 9.4.2016
Když se u muškátů nevyměňuje každé jaro substrát tak nerostou tak dobře a nekvetou bohatě. Mám to z vlastní zkušenosti. Kamarádka to tak dělá a má metrové převisy nádherně kvetoucích muškátů. Já smíchám jen půl nové zeminy se starou, přihnojuji všemi... celý příspěvek >
Jak dát Durmanu, 8.4.2016
Durmany se na jaře stříhají do dřeva aby potom více kvetly. Já je sadím do země abych nemusela pořád chodit s konvou, protože je to chlastač vody. Zahrabu cererit dvakrát za sezonu a kvete o život. Čerství slepičince jsou hodně agresivní a pokud je... celý příspěvek >
Gerbera v květináči, 24.1.2016
Kam s ní v létě. Moc velké vedro nesnáší. Pokud má přebytek vody, uhyne a když přeschne tak je to taky špatně,
Gerbera v květináči, 20.1.2016
Jde uchovat gerbera v květináči trvale nebo je to jen do doby než odkvete?
Trubač prorůstá do trávníku, 19.1.2016
Taky mám trubač pnoucí se po plotě u chodníku vedle verandy, takže má místa dost aby se kořeny rozvětvil do prostoru ale on potvora leze přes mezeru u verandové zdi. Je s ním stejný problém jako s vistárií. Jsou to rostliny typu bolševníku. Ten taky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika