Příspěvky uživatele - 32.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 21.12.2016
S úrodností mám různé zkušenosti - mám 2 zahrady a rosliny byly sázeny s týdením rozdílem. Na jedné zahradě 10 a 7 plodů, u té s 10 navíc 2 plody o velikosti asi 15 cm sežrali slimáci, druhá roslina o hodně plodů přišla suchem - nezalívala jsem a... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 20.12.2016
A zklamán jste byl proč? em
Rajčata 2017, 20.12.2016
A nebyly plody kulaté a předtím bělavé? Pak by připomínala má "Bejbina" EM
Rajčata 2017, 20.12.2016
Vloni jsem měla se semeny Semo další nepříjemnost, protože místo semen Bejbino F1 byly v sáčku nějaká velkoplodá rajčata, navíc nakažená virózou. K záměně u mě nemohlo dojít, protože jsem pěstovala z velkoplodých pouze stupické, které je poněkud... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 20.12.2016
Oba roky jsem měla Delician F1. Vloni byly z jedné rostliny pruhované výrazně, letos byly spíš zelené proužky a větší zelená u bubáku - ten zůstával i po dozrání. Pomíjím, že plody jsou jiné než na obrázku - na sáčku má plod výrazné hruškové... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 19.12.2016
K F1 - měla jsem koupená semena F1 hokaid od Sema, ale byla různá - z některých rostlin byly plody žluté, ale 1 rostlina měla plody pruhované. Stejné to bylo vloni - každý rok jsem měla nová semena.  Naopak mi z kompostu vyrostly rostliny a... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 19.12.2016
Můžu se zeptat jak jsou odolná? A jak náročná na teplotu? Plánovala jsem je na balkon, ale dle Vašeho popisu uvažuji i nad volnou půdou. Děkuji EM Jinak F1 by měla být nejúrodnější, ale chuť se měnit nemusí, a rozdíl úrodnosti nemusí být velký... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika