Příspěvky uživatele - 251.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím je réva poškozena nebo napadena?, 10.5.2018 Obsahuje fotku
Kolegové, neumím si poradit s tímto napadením, viz foto. Mám 20 hlav na cca 20 metrech čtverečních odrůdy solaris, poslední dva roky vykazovaly deficit Mg a K takže přihnojuji, ale asi málo. Loni se toto při rašení objevilo také. Nepoznáte? ... celý příspěvek >
Destilace levného vína, 28.1.2018
Tohle mě taky napadlo. Ještě mírně přisladit a nechat nastartovanými kvasinkami dokvasit. Vliv na kvalitu snad nebude tak velký, pokud již víno nebylo ředěno. Martin
Destilace levného vína, 27.1.2018
Patřím v ty, co věří v právní stát. Takže pokud kupuju "bílé víno", nemůže být obsah vytvořen z něčeho jiného než z plodů vinné révy. obzvláště když člověk kupuje ve velkém řetězci, jehoč velké objemy prodejů podléhají nejčastější kontrole SZI. Jeho... celý příspěvek >
Destilace levného vína, 27.1.2018
Polská kolona, upravené odříznutím odkalovacích prstů. Objem tlakáče 24 l. Po několika pokusech s levným vínem se chci zeptat, poradit. První dvě várky španělského vína ze skleněných 5 litrových soudků super. Poslední pálení sprostého krabičáku ale... celý příspěvek >
Cukerný kvas z poských rychlokvasinek, 27.1.2018
Kolegové, mám za sebou rok experimentování s polskou kolonou 24 litrů. Tedy tlakáč, kolona v podobě 5cm trubky, která je nahoře dochlazována vodou (takový skorodeflegmátor), odkalovacích prstů, a vodního chladiče. Klasika. Odkalovače jsem uřízl a... celý příspěvek >
Darling netěsní - poradíte?, 15.5.2017
Díky. Hledal jsem vše, ale takhle obecně mě to netrklo zkusit :)
Darling netěsní - poradíte?, 15.5.2017
Díky za pomoc! Martin.
Darling netěsní - poradíte?, 14.5.2017
Prosím pěkně, mám na chalupě po bývalém majiteli ještě starý darling, funguje bezvadně, až na to, že netěsní a prokapává ve spoji mezi hřídelí a čerpadlem. V terminologii jsem naprostý laik, takže raději posílám video, uměli byste mi poradit, jaké... celý příspěvek >
Množení turbo kvasinek, 21.12.2016
Já myslel jak pravidelně udržovat pr opakované použití :)
Množení turbo kvasinek, 21.12.2016
Dík Rafaeli, tip na mikroskop je dobrý nápad, pořeším s kamarádkou co studuje biologoii, bude jen ráda. Droždí mi kvasí při mých 20°C velmi dlouho a na průtahovou destilaci s bylinami to nemám odvahu použít, protože mám pocit, že to vede na... celý příspěvek >
Množení turbo kvasinek, 20.12.2016
Koupil jsem v Polsku na zkoušku balíček turbokvasinek, v přepočtu za 150 Kč na jednu dávku - na kvašení čistého cukerného roztoku. Fascinovalo mě, že za 3 týdny jsem získal z 20 litrů cukerný kvas 21% alc. Což je pro mé pokusy s průtahovou destilací... celý příspěvek >
Pyrosyricitan draselny ve kvasu, 31.10.2016
Díky všem za reakce. Nebyl jsem si jistý kvalitou zpracované révy - na víno to nebylo, ale na přepálení ano. Chtěl jsem v počátku zastavit přirozené kvasné procesy a nastartvat kvašení ušlechtilými kvasinkami a zároveň omezit vliv plísní, neboť... celý příspěvek >
Bylinný destilát doma, rychle a levně, 30.8.2016
Nakupoval jsem vino revove puvodem ze spanelska. Lutr byl odsiren jedlou sodou a kvalita vysledneho produktu je vynikajici. Provadim dve destilace. Druhou s deflegmatorem. Pokud jste nekdo zkouseli hrozny, ze kterych se dela cognac, tak mi date za... celý příspěvek >
Bylinný destilát doma, rychle a levně, 30.8.2016
Prošel jsem si několikrát úspšnou 2D destilací kupovaného vína na upraveném malém destilačním přístroji (25 L) s deflegmátorem, budu pokračovat ale už teď přemýšlím nad dalším experimentem směrem k bylinnému destilátu. Uměli byste mi někdo oponovat... celý příspěvek >
Destilacni pristroj z aukra, 16.6.2016
Dovolím si reagovat na složitost obsluhy. Při prvním a dosud jediném pokusu to kupodivu nebylo nijak složité, protože jsem neřešil přesnou lihovost výsledného produktu. Hrnec se prostě postaví na vařák, kohouty se uzavřou a pustí se do chladiče a do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika