Příspěvky uživatele - 243.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 28.1.2007
Zkušenosti jsou většinou stejné jako s motorovkama. V našem městě si tady firma na údržbu zeleně nakoupila před pár lety OM, sekali s nima jednu sezónu a pak si museli koupit HQ protože ten oleo mac v profi provozu prostě nevydrží a ještě k tomu... celý příspěvek >
Marunaka TH48DX pro nebo Solo 154, 13.1.2007 Obsahuje fotku
Tak to jo...))) Tak přeju hodně posekané trávy a dlouhou výdrž s tímto křovinořezem :-) S pozdravem Mára
Marunaka TH48DX pro nebo Solo 154, 13.1.2007
Pro pana P.P - když koupíte KZ tak neuděláte chybu, ale přece jenom pro vaše potřeby by byl lepší Dolmar 4510. Díval jste se na ten Dolmar? S pozdravem Mára
Marunaka TH48DX pro nebo Solo 154, 12.1.2007
O té velké spotřebě u Stigy jsem psal já, ale pokud znáte stroje OM tak to má podobnou spotřebu, jinak ten stroj je ještě v záběhu a seřizovat ho budu až po této sezóně, takže je velmi pravděpodobné, že se spotřeba ještě sníží, to jen proto aby... celý příspěvek >
Marunaka TH48DX pro nebo Solo 154, 12.1.2007 Obsahuje fotku
Pak Vám můžeme lépe pomoci při výběru. - omlouvám se za ty chyby v předešlém příspěvku...)))
Marunaka TH48DX pro nebo Solo 154, 12.1.2007 Obsahuje fotku
Já bych se tedy rozhodoval mezi stigou SB 52 a tou Marunakou TH48DX / JS28. Ta marunaka JS28 se v čechách se už prodává, ale nevim kdo jí dováží. Jediný co mi u tý Marunaky vadí je absence pilového kotouče se speciálním krytem. Tak záleží na tom... celý příspěvek >
Marunaka TH48DX pro nebo Solo 154, 11.1.2007
No tak tady bych volil Marunaku. Marunaka patří do profi = vysoká spolehlivost (motor Kawasaki). Solo mi příde trochu zbytečný, 6 tisíc je dost, a velkej rozdíl v kvalitě těchto strojů neni, takže se jednoznačně přikláním k Marunace PRO. S pozdravem... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007
Teď nevím jestli opravdu mluvíme o pilovém kotouči, já ho u Marunaky neviděl s vlastním krytem pro to určený. Jestli je to moje neznalost tak se omlouvám. Já si ho zkoušel v Bauhausu a tam k tomu měli sice polstrovaný poruhy, ale lepší jak od Stigy... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007
Aha tak na ten jsem zopomněl, děkuju. Já ho totiž kdysi porovnával se Stigou a vyšla z toho líp Stiga, protože ve výbavě měla pilovej koutouč + kryt, lepší vibrace a lepší poruhy - nemluvě o tom, že tam ještě byly ochraný brýle a tuk na... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007 Obsahuje fotku
Tak jsem něco našel: Dolmar 4510: pravá 1,1-2,8 levá1,4-1,6 Stiga SB52: 2,3-2,5 Stihl FS450: 1,2-1,9 ? S pozdravem Mára
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007
Ano uznávám je hlučný a má vysoké vibrace, zato motor je docela kvalitní, ale řeknětemi tedy o křovinořezu, který má něco kolem 2,4kw za 17 000kč. Já tedy o žádném takovém nevím apořád si myslím že v této ceně je to dobrá volba. Pokud znáte lepší... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007
Já bych Vám doporučil Dolmar 4510, který jste zde neuvedl, ale je to jeden z nejlepších křovinořezů. Záleží kolik chcete do křovinořezu investovat, protože porovnáváte křovinořezy od 15  do 30 tisíc korun což je dost velké rozmezí. Rozdělil... celý příspěvek >
Krovinorez Stihl, Honda alebo Husqvarna?, 5.1.2007
Mě příde že ten 4 takt je pořád dost drahej a proto doporučuju Marunaku TH43DX - výkon 2,1kw, kvalitní zpracování, lepší cena, dlohá životnost. S pozdravem Mára
Marunaka, 26.11.2006
Máte sice všichni pravdu, ale koukněme se na to po finanční stránce, křovinořez - 15 000kč, bubnovka 20 000kč a k té bubnovce bude potřeba ještě nějaký malý křovinořez na dočišťování a najednou jsme už 2x navýšili původní cenu - pro méně movité už... celý příspěvek >
Výběr kvalitní sekačky, 20.11.2006
Tuhle sekačku vyrábí v koncernu Electrolux i Partner a McCulloch, ale za velmi rozdílné ceny Partener stojí něco kolem 13 000 a MCCulloch se dá sehnat pod 11500kč Oproti HQ je to už dost podstatnej cenovej rozdíl, jedinej rozdíl kterej jsem zjistil... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika