Příspěvky uživatele - 178.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila do 15 000,- Kč, 18.9.2015
Zdravim, poridil jsem cca pred 1,5rokem Dolmar 5105 1,5 3/8 retez. Chodim na prorezavky atd... jako konicek. Kacim vetsinu hmoty do 45cm prumer, vyjimecne neco vetsiho. Na pilu nedam dopustit, vzdy ji namicham pred praci cerstvou smer, vzdy mam... celý příspěvek >
Protipořezové kalhoty, 19.6.2015
Zdravim, pouzivam druhym rokem kalhoty HQ Classic. Mám již druhé, protože mi je omylem dali do sušičky, takže se zničily, nicméně slouží výborně, větrací otvory jsou a i funkční, dělám v nich i v létě, přežít se to dá. Dělám hlavně prořezávku,... celý příspěvek >
Neznámá kytička, 26.5.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, nevíte někdo co je tohle za květinu? jestli to pomůže tak má česnekovou vůni. Předem děkuji za odpověď
Nova Pila, 12.5.2015
Zdravim, v prvni rade musite rict jake drevo tezite a jake prumery prevazuji! diky panu JS jsem vybral Dolmarku 5105C (ja akorat nemam s C - katalyzator). Nemuzu si na ni stezovat, spolehliva, drava a i lehka. Ma pokaceno, odvetveno a... celý příspěvek >
Ochrana pískoviště, 28.4.2014
Dobrý den. Jaké máte zkušenosti s ochranou pískoviště před kočkami?Samozřejmě bychom je mohli zakrývat a když tam dítě jde, odkrýt. Ale neznáte jiný způsob ochrany? Děkuji Eva
Plzáci, 22.4.2014
Už se vám letos na zahradě objevili plzáci?
Proč usychá višeň?, 16.8.2013
Vím, že příčin usychání višně může být spousta. Máme na zahradě asi 15 ti letou višeň. Je na slunci, prší u nás dost. Ze severní strany, asi 3m od ní máme živý plot s psím vínem, které se proplazilo až k ní. Všimla jsem si, že jeden dost silný výhon... celý příspěvek >
Smrček usychá, 17.3.2012
Mám na u skalky asi 1m vysoký smrček kuželovitého tvaru. Dnes jsem zjistila, že vršek /asi 20cm/ je suchý.Může to být mrazem, nevhodným stanovištěm nebo suchem? Stojí spíš ve vlhku. Děkuji. Eva P.
Přesazování banánovníku, 29.8.2011
Prosím o radu, zda je možno přesadit banánovník i teď, koncem léta. V literatuře se píše, že se má přesadit na jaře.Děkuji Eva
Kala, 3.8.2011
Dostala jsem jako dárek kalu v květináči. Zatím jsem ji nepěstovala. Něco jsem si o ní přečetla.. Co s ní mám dělat po odkvětu a jak uchovat přes zimu? Děkuji. Eva P.
Smutnice v pokojových květinách, 7.10.2010
ja mohu doporucit 100% nejucinejsi a nejlevnejsi metodu a to cesnek, staci zasazet do zeminy strouzky cesneku, nejlepe nakrojene - lepe pak "tahnou" a na povrch zeminy polozit jiz zminovanou bramboru, do ktere larvy smutnic at chteji nebo... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika