Příspěvky uživatele - 72.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řasa v bazénu, 30.6.2010
stává se mi několikrát za léto že voda úplně zezelená a to tak rychle že je to vidět během dne ráno je lehce nazelenalá večer už tmavě zelená jak tráva, stává se to když je voda v bazénu teplá a venku se rychle ochladí, tak se řase daří, ale... celý příspěvek >
Mountfield TDL 484 TR B, 6.5.2009
Zdravím, trubička je samostatný díl a nechá se koupit v MOU cena cca 100 kč.Jestli praskla jsou zvýšené vybrace motoru budto nevyvážený nůž nebo ohlá klika
Mountfield TDL 484 TR B, 6.5.2009
Zdravím, nic nepropichovat pouze odmontovat nádrž s karburací to jsou dva šrouby pak sundat karburátor je tam membrána prožinka a sítko vše vyndat a vyfoukat kompresorem. Membrána se dá koupit v MOUNTFILDU cca za 50 kč.pak postupovat opačně nalít... celý příspěvek >
Rdest kadeřavý, 11.8.2008
Mam stejný problém rdestu plný rybník a žádná rada jak se ho zbavit.Nikde žádná rada hledám a ptám se bezvýsledně
oranžová vajíčka, 21.10.2007
Při likvidaci afrikánů jsem si všimla, že na kmínku při zemi a v úžlabí větviček jsou oranžová vajíčka - totéž jsem našla na kmínku a úžlabí větviček durmana; ví někdo, co to je? V životě jsem tuto potvoru neviděla. Zabral by Mospilan? Díky
mšice, 21.10.2007
A co Mospilan?
A zase mravenci, 21.10.2007
Mravenci měli cestičky oknem do sklepa, pod dveřmi do garáže, cestovali si pod omítku do prádelny...; objevila jsem přípravek Biotoll, který se cákne na pochodující mravence, oni dojdou do mraveniště a tam bouchnou - je to založeno na jakýchsi... celý příspěvek >
Smutnice v pokojových květinách, 21.10.2007
Mně se na ně osvědčil Dursban - je na drátovce a jiné půdní škůdce; jsou to  malé granulky, které se přimíchají do půdy; tam se tvoří při zalévání páry, které všechny tyto červy ničí; takže když přesazuji kytky, pod povrch hlíny tam toho trochu... celý příspěvek >
škůdce na křivoušovi, 14.10.2007
Zkusím a uvidím.DěkujiWanda
škůdce na křivoušovi, 14.10.2007
Dnes jsem sestřihávala křivouše na zimu a objevila jsem na něm něco jako bradavice - po bližším pohledu jsem zjistila, že to vypadá jako malá hrbatá hnědá beruška. Když jsem to odloupla, zjistila jsem, že pod tou bradavicí je stádo (stádo?), no stádo... celý příspěvek >
Durman pěstování, 24.9.2007
já jsem letos použila granulovaný kravský hnůj na všechno a durmany mi kvetou nepřetržitě od června; jedny květy odkvétají a další poupata dorůstají - takže kvete průběžně celé léto.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika