Příspěvky uživatele - 180.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gumojilm jilmový, 28.10.2012
Odvar z kůry tohoto stromu má léčivé účinky na bolesti zad, zajímalo by mě jaké má nároky na pěstování a zda se někde dají sehnat mladé sazenice. OLga
Hrušeň Dicolor jako vysokokmen, 20.10.2012
Dobrý den. Mám tuto hrušeň v polokmenu ve svém sadu. Ale zapěstoval jsem si ji sám, čili udělat vysokokmen by nebyl vůbec problém jistě ani pro Vás.  Pokud jsem viděl nabídky školek, tak Dicolor se množí na hrušňovém semenáči, takže doporučuji... celý příspěvek >
Pseudotsuga x, 14.10.2012
Dobrý den. Pokud jste ji kupoval ve školce, zkuste napsat v které. Podle jejich nabídky by se to dalo najít. Stanislaw
Průsvitné letní, 12.10.2012
Dobrý den. Můžete mi vysvětlit to s tou podnoží? Co by měla říkat podnož na přeroubování? Nějak to nechápu a to jsem ovocnář. Díky Stanislaw
Odhad zdravotního stavu stromu, 12.10.2012
Dobrý den. Existuje celá řada měření jak zjistit stabilitu stromu. Když si zadáte do vyhledavače třeba toto: Přístrojové hodnocení stability stromů, jistě se něčeho dopracujete. Já jsem ve své praxi používal a stále ještě používám klasickou zkoušku a... celý příspěvek >
Nevíte jméno této květiny?, 4.10.2012
Dobrý den. Toto je Protea. Nějaká, je toho hodně druhů.
O jakou vrbu se jedná?, 30.9.2012
Dobrý den. Vidím to tedy určitě jinak. I u nás rostou vrby, které výškou mohou být určeny pro nestříhané živé ploty a nedosahují mohutných rozměrů. Třeba Salix purpurea "Gracilis", Salix helevetica a malé japonské vrby. Spíš jde o to, že zrovna vrba... celý příspěvek >
Určení stromu, 28.9.2012
Castanea sativa čili jedlý kaštan.
Réva ze semínka - pecičky, 25.9.2012
a myslíte že budou plodit??? velké a pěkné plody nebo jen takové malé a planérévy
Bylinky - skudci, 24.9.2012
Domnívám se že je to od molice vlaštovičníkovité, ta bývá koncem léta a začátkem září přemnožená.  Irena Coufalová
Co je to za strom?, 12.9.2012
Dobrý den. Řekl bych, že toto bude převislý jilm horský, čili Ulmus glabra ´Pendula´
Mensi zeleny listnaty strom, na podzim barevny, 12.9.2012
Thujomilci jistě s nadhledem prominou. Euonymus alatus na zimu opadá, takže je to trošičku rozdíl. Ale jen trošičku...  Skoro tak na půl roku. Stanislaw
Prosím poraďte - název květiny, 9.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Až do letošního roku jsem si myslel, že se Canny skutečně musí nechat narašit. V lońském roce jsem ale dostal pár menších hlíz, které jsem na zimu jen dal do substrátu a nechal na chodbě, kde je chladno. Na jaře, jak to šlo, jsem... celý příspěvek >
Bylinky, 8.9.2012
Sazenice léčivek získávám výměnou za jiné v botanických zahradách a na výměnných burzách např. v Těšíkově nad Šternberkem atd a jednoletky pěstuji ze semen, také jsou různé zásilkové služby kde prodávají léčivky. bylinář Vláďa  ... celý příspěvek >
Uškrcená bříza, 4.9.2012
Dobrý den. Je to ještě v pohodě. Kupte v galanterii za pár korun plochý tkaloun a uvažte to pod tím i nad tím osmičkovým uzlem a nechte to být. Ten nynější úvazek ale dejte pryč. Letos to už neporoste, ale v příštím roce se to spraví. Možná tak, že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika