Příspěvky uživatele - 77.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč borůvky kvetou na podzim?, 2.8.2008
Dobrý den, ráda bych se zeptala co s borůvkama, které kvetou na podzim... na jaře pak už jsou vysílené a moc květů a pak ani plodů nemají... mám je na podzim sestříhat? Nevím, co to je za odrůdu, jsou šišaté a ploděj nějak začátkem června, takže... celý příspěvek >
Chmel, 2.8.2008
Dobrý den, mám okrasný chmel, koupila jsem ho normálně v zahradnictví... a vůbec se mi nedaří, aby kvetl, čím to je... nebo musím mít samčí a samičí rostlinky nebo jak to je? A další věc, myslíte, že se po pergole pnout nebude, že musí mít... celý příspěvek >
fikus benjamin, 28.10.2007
Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli nevíte, proč můj fikus má zvlněné listy... nejsou lesklé, jsou takové spíš matné a přijde mi, jako by v nich chyběla šťáva... prostě jsou takové bez života... nepůsobí na mě zdravě... mojí mamce se to taky stalo...... celý příspěvek >
sušení minidýně, 20.10.2007
Dobrý den, chtěla bych si nechat poradit, kdo má zkušenosti se sušením minidýní... ale myslím tím v celku, aby pěkně vyschla a nedeformovala se... Minulý rok se mi tak divně zdeformovaly... trochu některé i zahnily... prostě nevím jak na ně a je mi... celý příspěvek >
Poznáte rostliny na snímku?, 16.10.2007
Spíš mi to připomíná nějáký druh vrby....ale nejsem odborník, tak to neberte vážně
Kdy ostříhat pokojový ibišek, 11.10.2007
Já nejsem pěstitelem ibišků... protože to je, pro mě, moc náročná kytka, chce furt stříhat a hnojit... , ale někde jsem slyšela, že se má stříhat v lednu...
Projekt na zahradu - kolik stojí?, 10.10.2007
Dobrý den, určitě souhlasím s tím, že příroda nás stále bude překvapovat, ale určitě bych nezavrhovala lidi, kteří ikdyž nemají školu v oboru, tak třeba mají mnohaleté zkušenosti a taky si s tím vystačí... Nezlobte se, ale návrh zahrady je také... celý příspěvek >
zátiší, 8.10.2007
Katalpa je dobrý nápad, mám ji na zahradě, nevím jak se ten druh jmenuje, ale má listy zelené s nádechem do vínova a hodně lidí se u ní zastavuje a obdivuje ji. Možná spíš mladé lístky jsou zvarvené do vínova a pak zezelenají, to je asi přesnější...... celý příspěvek >
Ananas, 8.10.2007
Dobrý den, souhlasím s postupem, který radí paní v příspěvku... myslím, že tam ještě na květináč natáhnout igeliťák . Sama jsem ho taky pěstovala, ale pak nakonec letěl, protože ať se to jdá nebo ne, ale docela zabírá místo... jeho listy jsou hodně... celý příspěvek >
Jak hodně posekat před zimnou..., 5.10.2007
Dobrý den, zajímalo by mě, jak asi vysoký trávník by měl zůstat před zimnou... a do kdy je možné sekat... díky
Zámková dlažba a plevel, 3.10.2007
Já si pamatuju, že když nám dělali na vesnici zámkovou dlažku, takže když to pak posypali tím jemným pískem, tak říkali lidem, ať to hned nezametaj a neuklízej , že se to musí hodně zašlapat, aby pak neprorůstal plevel... teď je vidět, kdo to... celý příspěvek >
Cihlová cesta, 3.10.2007
Ahoj, švagr si z toho udělal stání na auto a po čase... nebyla to nějáká dlouhá doba... třeba 3-5 let... se začaly drolit a byl z toho docela bordel... no ale třeba někde udělal chybu... ale s tím už fakt neporadím... možná s tím vytvořit... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 2.10.2007
Asi před týdnem mi dorazila zásilka od pana Basíka a mohu jen doporučit... Rostliny byly ve výborném stavu a dorazily všechny tak, jak jsem chtěla...
nová zahrada a pes, 2.10.2007
Dobrý den, já bych se nebála nechat fenu běhat volně všude, jen ji musíte trochu vyjít vstříct... Naši taky mají větší plemeno a je praštěná a potrhlá a pořád něco hrabe... když pes začně dělat díry, tak se říká, že se tam má dát, do toho místa, jeho... celý příspěvek >
Ostružiny, 1.10.2007
Já teď vystříhávám šlahouny, které rodily letos. Stříhám je až u země. Nové vyhnané šlahouny taky zkrátím, ale jen o kousek, vyvážu je, aby je silný výtr nepolámal... Je pravda, že na jaře jsou některé omrzlé, ale úroda letos byla famózní, takže to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika