Příspěvky uživatele - 72.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zničit chrousta, 19.9.2007
Jak vlastně larva chrousta vypadá? Já letos objevil v kompostu masité larvy až 5cm dlouhé, bílé, nožičky, černá hlavička. Vypadali tak trochu jak z reklamy na Michelin. Co jsou zač? Míla
Jak se zbavit vos?, 19.9.2007
Ještě jeden způsob jak na vosy. Pokud se dostanete k otvoru, kterým vosy vletují (vyletují), doporučuju těsně před něj umístit hadici od vysavače (samozřejmě s připojeným a zapnutým vysavačem). Vosy které přilétají či odlétají to časem... celý příspěvek >
zklamani z Bofixu?, 17.9.2007
S Bofixem mám velmi dobré zkušenosti (používám již několik let - selektivně ručním prskátkem jen na plevel). Lhůty uváděné v návodu je však třeba brát s rezervou. Vadnutí plevelu po již po několika hodinách po aplikaci? Ani náhodou. Ale ta radost,... celý příspěvek >
Smutnice v pokojových květinách, 30.7.2007
už to ti bylo řešené: parazitické hlístice viz. http://www.biocont.cz. ty budou žrát larvy smutnic dokud je nevyhubí... jednoduché, ekologické, účinné.
Zbavení domácnosti mušek, 31.8.2006
Jo, jo. Přesně tuhle slunečnici manželka koupila proti mouchám. Těšila se na kuchyni bez much. Mouchy lítají vesele dál, slunečnice se vůbec nevšímají. Našel jsem jen jednu mrtvou mouchu - zřejmě praskla smíchy, když ten nesmysl na okně... celý příspěvek >
plevel, 31.8.2006
Postřik v trávníku klidně použijte. Důležité je, aby se nesmyl z listů plevelu, nikoliv zda je či není mokrá země. Já s úspěchem používám Bofix. Výrobce uvádí, že do 3 hodin po postřiku by nemělo pršet.  Za 3 hodiny vám zem nevyschne a pak... celý příspěvek >
vosí hnízda v zemi, 31.8.2006
Na mé zahradě spotřebovaly vosy hlavně velké množství třešní a následně jablek (z nich zbyde jen slupka - vnitřek je vykousaný). Pustili se i do pečeného kuřete na talíři. Vysavač mi připadá jako dobrý nápad, sám jsem zvažoval sekačku na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika