Příspěvky uživatele - 211.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moříte cibule tulipánů, narcisů a krokusů?, 28.2.2010
Nikdy jsem nic nemořila (ani mečíky - ty to snad potřebují nejvíc kvůli třásněnce). Za 35 let se mi stalo pouze jednou, že mi napadla cibulovka narcisová odrůdu Pippit. Pár cibulek přežilo, napadené s larvami jsem spálila a od té doby zase vše v... celý příspěvek >
Jak ochránit cibulky před hryzci?, 28.2.2010
Ahoj. Na hryzce jsem vyzkoušela snad všechny metody: odpuzování vlasy, psími chlupy a exkrementy, pomerančovou a citronovou kůrou, zasmrádlým podmáslím..., různé draze zaplacené plašiče, pasti (trubka s uzávěry a sklapávací), ochranu pletivem...... celý příspěvek >
jak na smutnice, 9.3.2006
Mně se osvědčilo, když nechám pár dní zcela vyschnout půdu u všech květin v dané místnosti (záleží na rostlinách, kolik vydrží, aby jim to neuškodilo). Je-li půda zcela vyschlá 1-3 dny, tak to zatím vždy stačilo. Žádná chemie, ani žluté papírky.... celý příspěvek >
Aktualizace k 20.09.2005, 9.3.2006
Jsem jenom blbá ženská, takže prosím o pomoc. Krtci mi ničí dokonce 2 zahrady. Minulý týden jsem koupila v OBI zmiňovanou past, ale naprosto nechápu (ani podle obrázku), jak ji nalíčit. Jak víme, tak zaměstnanci řetězců nejsou informovaní ani o tom,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika