Příspěvky uživatele - 234.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostružiny - choroba?, 25.9.2014
Při rzi tedy stříhat po sklizni plodů nebo zjrara? Každý uvádí něco jiného. Postřik před květem, ale pořád nevím kdy odstranit napadené výhony. Normálně děláme odstranění výhonů, které odplodily zjara, ale letos máme rostliny napadené rzí, mnoho... celý příspěvek >
Žravý škůdce na magnolii, 23.5.2012
Už je mám objednané. Díky za všechny rady.
Žravý škůdce na magnolii, 22.5.2012
Děkuji, to by mohlo být ono. Seženu na ně nějakou chemii - doufám. Objevil jsem stejný okus i na muchovníku. Vzhledem k tomu, že jsem zahradu sotva založil, je všechno mladé a náchylné.
Žravý škůdce na magnolii, 22.5.2012 Obsahuje fotku
Nepodařilo se mi prve vložit soubor.
Žravý škůdce na magnolii, 22.5.2012 Obsahuje fotku
Pořídil jsem magnolii, krásnou Magnolia Genie. Přírůstky má neuvěřitelné, těším se, až prvně vykvete. Ovšem... aby vůbec vykvetla. Na listech začal hodovat nějaký žravý škůdce. Některé listy jsou ožrané zvenku až na řapík, jiné mají uvnitř díru zvící... celý příspěvek >
Kam s posekanou trávou?, 20.3.2012
Dobrý den, vím o čem mluvíte. Také mi chytla tráva, kterou jsem sekala a dávala na jednu hromadu. Bylo to za domem u malého plotu a když jsem se jednou vrátila domů, plot ohořelý... Evidentně tráva chytla plamenem. Také jsem nevěřila a napadlo mě... celý příspěvek >
Kocour cestovatel, 20.9.2011
Dobrý den, kocourka Matýska máme zpět! Jsem nesmírně šťastná, našli nám ho bezdomovci, u kterých asi 3 týdny přebýval. Když viděli leták a porovnali kocourka s tím na obrázku, volali mi z telefonní budky... Už máme Matěje od... celý příspěvek >
Kocour cestovatel, 21.6.2011
Dobrý den, přečetla jsem si Váš článek a musím říci, že mi v tuto chvíli dodal naději. Nevíte, kolik km je kocour zvládnout za den? Tuto neděli 19.6. se nám stala velmi smutná příhoda. Máme na chalupě 11 let dva kasrtované kocoury, kteří tam mají... celý příspěvek >
Křovinořez - vibrace a zahřívání kloubu, 8.4.2009
Dík všem za odpovědi. Bezva zpráva, že se to dá rozebrat. Chtěl bych ten úhlový převod zkusit opravit sám. Jednak to jistě bude levnější, ale chtěl bych to zkusit i ze zvědavosti. Takže postup je takový, že letlampou nažhavim zvenku úhlový... celý příspěvek >
Křovinořez - vibrace a zahřívání kloubu, 7.4.2009
Díky za radu. Máte představu, jestli když se něco pokazí uvnitř úhlového převodu, jestli se ten vnitřek dá opravit nebo jestli je nutné vyměnit cený převod? Kolik tak asi ten úhlový převod stojí?
Křovinořez - vibrace a zahřívání kloubu, 7.4.2009
Díky za posouzení. Mám ale obavy, že asi ani jedno to nebude. Vemu to popořadě. - Kloub promazán je. - Bez kotouče vibrace nepozoruji (nebo jsou možná jen v takové úrovni, že to neposoudím, jestli před poruchou byly v jiné míře). - Nečistoty... celý příspěvek >
Křovinořez - vibrace a zahřívání kloubu, 7.4.2009
Dobrý den, mám dotaz ohledně křovinořezu, jestli by někdo dokázal poradit. Sekal jsem se svým křivonořezem Oleo-Mac T740 (používal jsem zrovna sekací kotouč nikoliv strunu) a najednou začal celý odspoda vibrovat. Okamžitě jsem vypnul a pokoušel... celý příspěvek >
Poraď s opravou křovinořezu Oleo-Mac 740, 7.4.2009
Dobrý den, vidím, že Oleo-Macu rozumíte, zeptám se také na jednu věc. Sekal jsem se svým křivonořezem (používal jsem zrovna sekací kotouč nikoliv strunu) a najednou začal celý odspoda vibrovat. Okamžitě jsem vypnul a pokoušel se zjistit, kde je... celý příspěvek >
neznámá rostlina, 1.9.2008 Obsahuje fotku
nevíte co je to za rostlinu? Je to nálet a nějak mi stále uníká její název, připojím obrázek
Lonicera, 1.9.2008 Obsahuje fotku
Mám neopadavou formu zimolezu starou zhruba půl roku, bohužel vůbec mi neroste a ze spodu žloutne, přikládám obrázek. Není to tím že je zřejmě v kyselé půdě, kolem ní roste mech, nebo tím že je neustále ve stínu? 
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika