Příspěvky uživatele - 230.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Legální znečištění zahrady, 24.1.2011
Asi bych problematiku loveckého olova nepodceňoval. Někde jsem četl, že např. v USA se ročně vystřílí do přírody 6 tistíc tun olověných broků. Ty bohužel nejsou rovnoměrně rozptýleny...  __ Je mi lito ale ja nevim jakou propagandu ctete a... celý příspěvek >
Nítěnky?, 21.1.2011
Petr, prominte napsala jsem to blbe.. nekery cervi jedi jenom mrtvy koreny ale nektery se zivi i zdravyma.. kdo vi? Kozicka
Legální znečištění zahrady, 21.1.2011
Vazeny pane, chapu Vase rozhorceni, ale verte mi, ze na zadnem forum nedostanete zodpovednou odpoved. Muj nazor? Musite si nechat udelat rozbor pudy. Je pravda ze vysoke davky olova mohou byt nebezpecne, ale co to znamena? Ruzne studie u nas... celý příspěvek >
Snížení kyselosti substrátu, 21.1.2011
Aleno, precetla jsem si jeste jednou tuto diskuzi a vubec nevidim nci o pestovani o oleandu v prikope. Toto byla dizkuze o snizeni kyselosti pudy ktera se zvrhla na fiky. Ja skutecne nevim, proc se porad musi motat pate pres devate, odpuste mi to,... celý příspěvek >
Snížení kyselosti substrátu, 21.1.2011
Aleno, nevim sice s cim souhlasite, ale souhlasim s tim, ze prirodu neoklamete. Kozicka
Nítěnky?, 21.1.2011
Petro, mozna ze nikdo nevi a proto nemuze odepsat. Podivejte se na skudne palmy/ 21/11/09, je tam obrazek. Jinak asi nejsou skodlive jenom neprijemne, zbavte se jich a udrzujte hygienu rostliny. Abych rekla pravdu, nevim co chcete... celý příspěvek >
Snížení kyselosti substrátu, 21.1.2011
A jeste bych chtela dodat, az Vy udelate vyzkum a bude takovy, ze se da publikovat tak nam dejte vedet. Z toho co jsem vycetla je jasne ze nemate poneti o co jde. Kozicka
Snížení kyselosti substrátu, 21.1.2011
Vysledky nejakych vyzkumu jsou dobra vec? Ja ale vubec nevim o cem mluvite. Ty vyzkumy o kterych jsem psala byly na pH. Umite cist? Navic, fikovnik vydrzi zimu ale potrebuje dlouhou teplou sezonu na uzrani. Nektery min, nektery vic.  Az nekdy... celý příspěvek >
Ivikova zimní zahrada - ukázka kytek, 21.1.2011
Ivo, fesak a libi se mu u Vas Fuchsia je moc hezka. K
Ivikova zimní zahrada - ukázka kytek, 20.1.2011
Ivo, dekuji. K.
Snížení kyselosti substrátu, 20.1.2011
Lido, ja skutecne nechapu o co jde. Fikovnik je teplomilna rostlina a neni jenom otazka jestli prezije zimu ale kolik ma fiku a jak rychle uzrajou. V USA je mnoho statu, ktere ma podobne podnebi jako v Cechach, ale take mnoho statu ktere ma... celý příspěvek >
Snížení kyselosti substrátu, 19.1.2011
'Brown Turkey'  ma dost velike plody a je hlavne popularni na jihu. Proc? Protoze, to trva vecnost nez dozraje, coz je nekdy az v polovine- koncem rijna (moje zkusenost). Napsal pan Havlis, kdy uzraje v CR?  ‘Bornholm’s... celý příspěvek >
Ivikova zimní zahrada - ukázka kytek, 19.1.2011
Ivo, to neni zimni zahrada to je polo-tropicka zahrada! Nevim, kdo je bily bonsai s bilymi kvety? Prima fotky, mate to velmi hezke. Kozicka
Snížení kyselosti substrátu, 19.1.2011
Honzo, s tim zalevanim je to jinak jestli mluvite o Bill Muzychko, Flemington, New Jersey.? On si navrhl nejake kvetinace, ktere take prodava za $70 jeden. Oopps. Kozicka
Snížení kyselosti substrátu, 19.1.2011
Honzo, jeste jsem chtela dodat abyste si rozvazil tu nepromokavou cernou folii. Jak budete mit fikovnik na slunci a kvetinac jeste zakryty cernou folii, substrat se bude varit. Jak to popisujete on pravdebodobne pouziva automaticky zalevani,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika