Příspěvky uživatele - 8.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba do skleníku, 27.3.2017
Já s petrolejkou měla ve skleníku +0,5 a venku-3,5. Zasázená rajčata jsou dobrá, nezmrzla. Sázím brzy, chci mít brzkou sklizeň rajčat, stříhám za třetí násadou květů a v červenci rajčata ze skleníku odstraním, zrají už ty venku. Na jejich místo dám... celý příspěvek >
Výsadba do skleníku, 26.3.2017 Obsahuje fotku
Sadba rajčat.Iva
Výsadba do skleníku, 26.3.2017 Obsahuje fotku
Takhle vypadá má sadba do skleníku:10.rajčat a 20. paprik. Ostatní rajčata půjdou v květnu ven. ☺ Iva
Výsadba do skleníku, 26.3.2017
Skleník mám ze skla a je nevytápěný, nadm.výška 250m.n.m.,papriky seji prosinec až leden, rajčata a lilky konec ledna, okurky na roubování seji koncem února. Rajčata i papriky už měsíc otužuji ve skleníku. Dnes večer přitápím petrolejovou lampou.... celý příspěvek >
Výsadba do skleníku, 26.3.2017
Dobrý den. Tak už mám týden ve skleníku čtyři rajčata, zatím se jim daří. V úterý chci vysadit papriky a zbytek rajčat. S okurkama ještě počkám. Iva
Rajčata 2017, 15.12.2016
Dobrý den. Já byla překvapená z odrůdy Sonet F1. Tak dobrá rajčata jsem ještě neměla. Plody jsou větší, oválné, tmavě červené o hmotnosti 110g. Doporučuji Iva ☺
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika